М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Займенники співвідносяться з.

👇
Ответ:
Catia2006
Catia2006
02.05.2020

з іменником і дієсловом і дієприкметником

4,7(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Асенька2005
Асенька2005
02.05.2020
Говорять, що проходячи через труднощі, людина загартовується. Це дійсно так. Наш великий украінський народ пройшов через багато випробувань, і це тільки зміцнило його дух. Дух до волі, до свободи, до кращого життя. Ще наш великий украінський пророк Тарас Шевченко говорив про це: "борітеся, брати моі". Особливо за останні роки, чи то й місяці, ми гаємо, наскільки сильний дух украінців як націі. Ніякі труднощі, через які довелося пройти нашому народу, не змогли зламати його дух. І це ще не кінець. Страшна запекла боротьба, яка сьогодні відбувається у нашій краіні, я вірю, ще більше зміцнить нас як єдиний народ та загартує незламний дух кожного украінця.
4,8(94 оценок)
Ответ:
robotkiborg
robotkiborg
02.05.2020
Сучасні (означення, прикметник) вчені (підмет, іменник присудок, дієслово), як (обставина, прислівник) чужа (означення, прикметник) мова (підмет, іменник), насаджена в ранньому віці (означення, виражене дієприкметниковим зворотом, до складу якого входять дієприкметник, прийменник, прикметник, іменник - по черзі), гальмує (присудок, дієслово) розумовий (означення, прикметник) розвиток (додаток, іменник) людини (означення або додаток залежно від того, яке питання ставити: розвиток чий? кого?; іменник). 
Схема: [ ], (як ). Питання ставимо стрілочкою від першого простого (головного) речення до другого (підрядного).
Речення розповідне, неокличне, складнопідрядне з підрядним з"ясувальним; головне речення: просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене; підрядне речення: просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленим означенням.
4,4(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ