М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

25.Укажіть речення, в якому допущена помилка в написанні частки

А Чекайно мене на нашому місці.

Б Нехай готує тепер нам разносоли.

В Аякже, так воно вже й буде передаватися від роду до роду.

Г Бозна - куди тобі йти доведеться.

👇
Ответ:
tanya599
tanya599
13.07.2022

Відповідь: В

4,4(12 оценок)
Ответ:
кефирка5623
кефирка5623
13.07.2022

ответ:Аякже неправильно

Объяснение:

4,6(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VelievaAyka18
VelievaAyka18
13.07.2022

Національний одяг — це святиня кожного народу. Вишита сорочка, вишитий рушник, хустка — здавна вважаються найсвятішим подарунком, коли хтось вирушає в далеку дорогу. Повага до одягу — це повага до свого роду, народу. Наші предки вважали, що нехтування національним вбранням призводить до втрати духовності. Із правіків одяг українців мав бути світлим. І вишитим. Чому так? Що за таїна в неодмінному прагненні прикрасити свій побут? Адже скрізь в Україні обмальовували хати, квітчали рушниками. Це була традиція, яку плекали й оберігали. Малюнки — не довільний набір ліній і кольорів, у кожній вишивці відображено уявлення людини про життя, а також довкілля.

Сорочка була й залишається головним одягом людини, про що свідчать давні приповідки: "Своя сорочка ближче до тіла", "Щасливий, бо в сорочці родився". Вважається, що сорочка, яка безпосередньо облягає тіло, є провідником магічної сили, прихованої в людині. Сорочка у чоловіків і в жінок мала символічне значення оберегу від злих вітрів і недоброго ока. Ось чому при виготовленні сорочки треба було дотримуватися цілої низки засторог і магічних дій (ворожінь).

Хустка теж здавна відігравала важливу оберегову функцію. Чи не через те вона так широко використовується в українському весільному обряді, починаючи зі сватання, коли дівчина на знак згоди підносила старостам хустку на хлібі, й закінчуючи "покриванням" молодої, таку хустку жінка зберігала все життя. Слід вивчати й повертати давні традиції носіння одягу, щоб ми теж навчилися бути в такій же гармонії з довколишнім світом, як і наші предки.

Объяснение:

4,5(85 оценок)
Ответ:
КэтЗед
КэтЗед
13.07.2022

Відповідь:

Пояснення:

Літо — найчудовіша пора. Я завжди дуже чекаю літніх канікул. Люблю грати в футбол, купатися в річці, ходити в ліс, подорожувати. Літо — найкращий час року для всього цього.

Цього літа я багато займався спортом — грав у футбол на шкільному стадіоні майже кожен день. Влітку я не тільки гуляв, купався і засмагав. Коли йшов дощ, я читав свої улюблені книги. Одна з них — «Біле Ікло» Джека Лондона. Вона мені дуже сподобалася, і я хочу розповісти про неї. Головний герой — Біле Ікло — собака-вовк, дуже відданий і справедливий, здатний на велику й щиру прихильність. Цих рис характеру зараз дуже не вистачає багатьом людям. Я хотів би мати такого чотириногого друга, як Біле Ікло.

Ось так я провів швидкоплинні три місяці. З нетерпінням чекатиму наступного літа!

4,4(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ