М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

6. У якому рядку допущено орфографічну помилку? А) Колектив, апарат, сума, група, панна. Б) Манна, нетто, мірра, бароко, контрреволюція. В) Мадона, тона, вілла, ірреальний, інтермецо.

👇
Ответ:
valaegorova34
valaegorova34
28.08.2021

Відповідь буде А)

4,7(13 оценок)
Ответ:
неха4уха
неха4уха
28.08.2021

А)

Объяснение:

4,7(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nevidomskyamarg
nevidomskyamarg
28.08.2021
Напевно в житті будь-якої сучасної людини рано чи пізно наступає момент, коли вона починає усвідомлювати себе частинкою навколишнього світу.
Спочатку ти просто живеш, насолоджуючись щасливим дитинством і безтурботністю буття. За тебе все вирішують батьки вдома, вихователі в дитячому садку, вчителі в школі. Але, одного разу, ти раптом починаєш ясно розуміти, що хочеш сам приймати рішення і розвивати в собі особистість, здатну до самореалізації.
Я і світ — в цих двох словах світить з небес сонце, занурюючи свої промені в пінний, морський прибій; щебече канарейка в клітці за вікном, і тихо крадеться до неї пухнастий, рудий кіт; гримить деком бабуся, виймаючи з печі рум'яний, вишневий пиріг; мукає на лузі корівка, ліниво пережовуючи соковиту конюшину; летить в небі літак, вітально похитуючи срібним крилом, і багато-багато іншого, що оточує нас у повсякденному житті.
4,4(7 оценок)
Ответ:
Zxc1asdqwe
Zxc1asdqwe
28.08.2021
Якісні прикметники позначають ознаку предмета, яка може бути виражена більшою чи меншою мірою: широкий (ширший) шлях, стрункий (стрункіший) юнак, гарний (найгарніший) день.Якісні прикметники відповідають на питання який? яка? яке? які?

Лише якісні прикметники мають ступені порівняння: світлий – світліший – найсвітліший.

Відносні прикметники позначають ознаку предмета через від­ношення до інших предметів або явищ: дерев'яний стіл, золотий перстень (до матеріалу), зимовий ранок, тижневий термін (до часу), міські вулиці, прибережна трава (до місця).

Відносні прикметники відповідають на питання який? яка? яке? які?

Присвійні прикметники позначають належність чогось особі або тварині: Оленин зошит, Андрієва сорочка, братове слово, лисячий хвіст. Такі прикметники відповідають на питання чий? чия? чиє? чиї?
4,4(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ