М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anjela2288
anjela2288
25.09.2021 17:32 •  Українська мова

1. Поставити розділові знаки, назвати відокремлені члени речення після кожного речення, вказати, які саме і чим виражені.

1.Прогулюючись вулицями Києва зверніть увагу на одну гарну таємничу будівлю, яку вважають однією з візитних карток міста. 2.Це будинок з химерами розташований на вулиці Банковій, 10. 3.Про будинок і його творця ходять різні легенди оповиті таємницями. 4.Будинок з химерами побудував Владислав Городецький меценат підприємець український та польський архітектор. 5.Будинок вийшов унікальний: в його будівництві використовували революційні на той час технології крім нових. 6.Будинок заворожує фасадом прикрашеним ліпними фігурами.7.Стіни розташовані вздовж сходів прикрашені ліпниною. 8.Заглянувши в середину ви можете потрапити в р.

2. Поширити речення відокремленими членами.

Сад був розташований біля дороги. За горизонтом виднілося місто. Запах троянд розносився по саду. На небі летіли зграї птахів.

3. Поширити речення уточнювальними членами речення. Речення взяти із завдання №2.

4. Записати речення, поставити розділові знаки і пояснити їх. Накреслити схеми до речень. Після кожного речення - схема.

Ми маємо право на сум і любов на щастя на сонце і трави. А тим часом місяць пливе оглядать і небо і зорі і землю і море. Поет бачить у широкому роздоллі все небо і море красу світову і людям співає він пісню свою.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ttttt1509999
ttttt1509999
25.09.2021
Новий рік для лісових мешканців

Наближається Новий рік - найвеселіше, самий добрий і найулюбленіше свято лісових мешканців. Сорока вже давно облетіла всіх звірів, нагадуючи їм про свято. Але вони і самі почали до нього готуватися. Ось бельчиха вчить своїх дітей вітатися з почесними гостями. Вона чемно киває головою і махає хвостом. Білченята важливо повторюють за нею, але у них виходить незграбно і смішно. А ось косою. Він готує подарунки, радіючи, що Дід Мороз доручив йому таку важливу справу.

А це що за замет? Він ще й рухається! Та це ж білий ведмідь, один із заморських гостей. Ведмідь прийшов раніше, боячись запізнитися через свою незграбність. А тут його місцеві родичі зачісують до Нового року ведмежат. Вони прокинулися від сплячки тільки до свята. Як тільки він закінчиться, ведмеді сховаються в свій барліг - досипати. У передсвяткових клопотах час проходить швидко. Ось великий лось вдарив три рази в барабан, скликаючи всіх на Святкову галявину. На галявині стоїть найкрасивіша ялинка Великого лісу. Ніколи ще ялинка не була така красива, як у цьому році. На ній висять золоті шишки і горіхи, смачні цукерки і пряники. А на вершині велика червона зірка. Прикрашали її птахи, і тепер вони розсілися на лапах святкового дерева і співають новорічні пісні. Звірі завели веселий хоровод навколо красуні ялинки.

В цей день образи прощалися, вороги ставали друзями, тому сова і миша водили хоровод поруч, лисиця розмовляла з тетеревом, а білченята каталися на вовка. Вони вже встигли забути все, чому вчила їх сьогодні мама-бельчиха, і махали лапками, вітаючи гостей. На галявині були й заморські гості: кенгуру, зебри, незграбні тюлені, миленькі коали, мавпи, папуги і навіть цар звірів - лев. Були всі, крім зайця. Ведмідь першим помітив, що його немає, і вже зібрався піти додому до косому, як раптом усі замовкли.

Вдалині почувся дзвін срібних дзвіночків. Він все посилювався, на галявину влетіла трійка коней з срібними копитами, а в санях сиділи Дід Мороз і заєць. Заєць важливо притримував мішок з подарунками. Вони спустилися з саней. Тут Дід Мороз вдарив своєю палицею три рази про землю і все навколо засяяло. Заіскрилися сніжинки, шишки і горіхи на ялинці, запалилася зірка на її вершині. Дід Мороз почав роздавати подарунки присутніх. Кожен отримав те, про що мріяв. Радості не було меж. Отримавши подарунки, звірі почали танцювати від радості. Ось танцює білий ведмідь, і хто скаже, що він неповороткий? Танцював і сам Дід Мороз. Лісові жителі дякували його за чудові подарунки і за веселе свято. А наші знайомі білченята вже каталися на конях з срібними копитами. Їм було весело, вони раділи з того, що каталися на конях Діда Мороза. Але коли Дідусь зібрався в інший ліс, білченята засумували. Тоді Дід Мороз пообіцяв їх взяти з собою в наступному році.

Наближався ранок. Гості стали розходитися. Від їх бенкету не залишилося нічого, крім гарячих сніжинок. І коли ти, мій друг, побачиш блискучі сніжинки, знай, що їх запалив Дід Мороз для лісових мешканців.
4,6(24 оценок)
Ответ:
mila2086
mila2086
25.09.2021
Дзвінок [д͡з в'інок] - 7 букв, 6 звуків, 2 склади.
[д͡з ] приголосний, дзвінкий, твердий, африката;
[в'] приголосний, дзвінкий, сонорний, м'який,
[і] голосний, нелаб., ненаголош.,
[н] приголосний, сонорний, твердий, 
[о] голосний, лаб., наголош.,
[к] приголосний, глухий, твердий.
Схема: - = 0 - 0 -

Дзеркало [д͡з еркало] - 8 букв, 7 звуків, 3 склади.
[д͡з ] приголосний, дзвінкий, твердий, африката;
[е] голосний, нелаб., наголош.,
[р] приголосний, дзвінкий, сонорний, твердий, 
[к] приголосний, глухий, твердий, 
[а] голосний, нелаб., ненаголош.,
[л]  приголосний, сонорний, твердий,
[о] голосний, лаб., ненаголош.
Схема: - 0 - - 0 - 0

Дзвінкий [д͡з в'інкий] - 8 букв, 7 звуків, 2 склади.
[д͡з ] приголосний, дзвінкий, твердий, африката;
[в'] приголосний, дзвінкий, сонорний, м'який,
[і] голосний, нелаб., ненаголош.,
[н] приголосний, сонорний, твердий, 
[к] приголосний, глухий, твердий.
[и] голосний, нелаб., наголош.,
[й]  приголосний, сонорний, м’який.
Схема: - = 0 - - 0 =

Хочу [хочу] - 4 букви, 4 звуки, 2 склади.
[х]  приголосний, глухий, твердий, 
[о] голосний, лаб., наголош.
[ч]  приголосний, глухий, твердий, 
[у] голосний, лаб., ненаголош.
Схема: - 0 - 0
4,5(6 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ