М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nastyaa271
Nastyaa271
15.11.2021 11:57 •  Українська мова

Де вiдбуваються подiiв в поэме Тараса Шевченко Иван пидкова? ​

👇
Ответ:
саша4246
саша4246
15.11.2021

в україні

Объяснение:

4,7(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vovaonuchko
vovaonuchko
15.11.2021

Колись давно їжа була джерелом енергії та задоволення. Сьогодні обідній стіл перетворився на справжнє мінне поле. Бекон на сніданок – суцільна отрута? Глютен у пшеничному тості погано впливає на мозок? Навіть бульбашки в газованих напоях підступно приховують небезпеку.

Але найгірше те, що поради змінюються швидше, ніж ми встигаємо їх усвідомити. Як зауважила нещодавно ведуча кулінарної програми Найджела Лоусон: "Немає жодних гарантій, що їжу, яку сьогодні вважають корисною, наступного року не оголосять цілком небезпечною".

З одного боку, це зрозуміло. Поради базуються на дослідженнях, а наука не стоїть на місці. Вчені вивчають, що ми їмо, як той або інший продукт впливає на наш організм. Але коли засоби масової інформації (а також погано поінформовані адепти здорового життя) перекручують результати досліджень, не враховуючи контекст, це породжує страхи і міфи, які парадоксальним чином змушують нас робити менш здоровий вибір.

Ми спробували з'ясувати, наскільки правдиві міфи про їжу, зробивши огляд існуючих на сьогодні досліджень. Вам буде приємно дізнатися, що більшість з ваших улюблених страв не є бомбою уповільненої дії, як нас постійно переконують.

4,4(45 оценок)
Ответ:
новичок535
новичок535
15.11.2021

Усі люди прагнуть щастя, а його неможливо уявити без любові, бо саме любов дає нам його відчути. Здатність любити дарована всім, але кожен із нас вирішує, якою мірою цей дар використовувати. Приклад Божої любові направляє нас до самовідданого життя, на відміну від егоїстичного існування грішної людини. Пам’ятаймо, що «любов вiд Бога, i кожен, хто любить, народжений вiд Бога i знає Бога. Хто не любить, той не пiзнав Бога, тому що Бог є любов»

Отже, любов – це саме те, що має бути в основі нашого життя; це те, до чого ми повинні прагнути і що плекати в собі, бо де правдива любов – там буде Бог, і тоді все буде складатися добре

4,7(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ