М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Позначити рядок, у якому всі дієслова є інфінітивами.

варіанти відповідей

А) Охопити, побачити, ішов.

Б) Говорити, спати, сміятися.

В) Сидіти, наїжачитися, діждалися.

Г) Малювала, стежити, махати.

👇
Ответ:
Marrrrrrk
Marrrrrrk
14.02.2021

Б) Говорити, спати, сміятися

Объяснение:

4,5(56 оценок)
Ответ:
Dasha12541
Dasha12541
14.02.2021

Б) Говорити, спати, сміятися.

Объяснение:

Інфінітив складається з основи і суфікса -ти, рідше -ть, після яких може виступати постфікс -ся (-сь): читати, хвилюватися. Від основи інфінітива творяться форми минулого часу, умовного пасивні дієприкметники минулого часу та дієприслівники доконаного виду.

4,5(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VovanGh165
VovanGh165
14.02.2021

ответ:

роман «чорна рада» п. куліша являється видатним явищем в українській літературі, адже ніхто до цього не писав епічних творів на історичну тематику, були популярні лише вірші такого жанру.   пантелеймон куліш не просто пише історичний роман, він відтворює в ньому   ті проблеми, які хвилювали його самого та інших національно свідомих громадян україни. письменнику не байдужа доля рідної держави, він болісно переживає кожну історичну помилку і показує її значення для майбуття.

ми не можемо назвати український народ одним із головних героїв роману. скоріше, тут він виступає тлом подій. лише в окремі моменти народ виходить наперед, вирішує хід подій. на «чорній» раді 1663 року саме народ вирішив долю україни, обравши після смерті богдана хмельницького гетьманом івана брюховецького. зображуючи народ у цій ситуації, автор   наголошує на тому, що національна гідність та свідомість людей настільки пригнічена, що їх так легко   обдурити, зовсім безпідставно пообіцявши кращого життя. куліш не винить у цьому сам народ, він розуміє, що винні ти, хто протягом років принижував його, намагався повністю знищити як націю.

неможливо не звернути увагу на окремі образи людей з народу. окрему увагу є образ божого чоловіка. це кобзар, не жебрак, не       , а справжній патріот, людина від бога. його не приваблює мирське життя, багатство та слава, він не вважає себе калікою. метою життя для нього є розповісти людям правду про те, що діялося і відбувається зараз на україні. не визнає божий чоловік продажності – засуджує тих кобзарів, що стали придворними співцями за об`їдки з панського столу. на мою думку, в образі   божого чоловіка п. куліш показує нам совість українського народу, його сумління.

викликає цікавість і образ василя невольника. цей образ можна назвати неоднозначним. з одного боку – це колишній вправний козак, який знав грамоту, добре орієнтувався і на дніпрі, і в українських   степах. з іншого – це зламана неволею особистість. василь у душі не може   примиритися з тим, що йому, хороброму й відважному козаку,   доводиться прислужувати та догоджати. недарма куліш дав героєві прізвище невольник. та все ж таки рабство у череваня, хай навіть воно було добровільне, доконало василя невольника. чи не хотів пантелеймон куліш показати, що буде з усм нашим народом, нащадками вільних козаків, якщо ми приймемо неволю та змиримося з нею?

народ у «чорній раді» невіддільний від образу самої україни. автор усвідомлює його силу, але й розуміє, у чому полягає слабкість

объяснение:

4,4(44 оценок)
Ответ:
2MaRiIa2
2MaRiIa2
14.02.2021
Коли я поверталася зі школи то зустріла подругу, вона була заплакана. Я запитала: "Що з тобою, Марійко?" Вона розповіла мені, що по дорозі зі школи в неї загубився телефон вона всюди шукала, але незнайшла, питала чи мені незустрічався. Я сказала, що, ні. І вона заплакана пішла додому. Я теж пішла в сторону дому. Я всю ніч думала про Марійку, а вранці як завжди пішла до школи. ключ від класу знаходиться в мене і тому я приходжу раніше за всіх. Зайшовши в клас на підлозі я побачила телефон, підняла його, а це Марійчин. От вона зрадіє подумала я. Це була несподівана знахідка для всіх, а особливо для Марійки.
4,7(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ