М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lera10211
lera10211
08.01.2020 10:45 •  Українська мова

До другої дієвідміни належать усі дієслова : а) стояти, колоти, полоти; б) носити,кроїти,казати; в) свистіти,їздити,хотіти;г) платити,спати,бачити

👇
Ответ:
fnnifnnr
fnnifnnr
08.01.2020

г) платити,спати,бачити

Объяснение:

Дієвідміну дієслова можна визначити:

за 3-ю особою однини, якщо наголос падає на закінчення: веде, береже, (І дієвідміна); біжить,шумить (II дієвідміна);за 3-ю особою множини за закінченнями -уть (-ють) і -ать (-ять): пишуть, виконують,  (І дієвідмі­ на); нівечать, дивляться (II дієвідміна).Безпохибно дієвідміна визначається за основою інфінітива (неозначена форма без суфікса -ти: працюва-ти, терпі-ти, до ти).
4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
amurti
amurti
08.01.2020
Адамова голова (це про черепі-символі). Бідова голова (про ризикове, азартному людині). Без голови (тобто без великого розуму, без достатнього розуму, без думок). Без царя в голові (все одно, що і "без голови"). Безталанна голова (про знедолений, а іноді - про недостатньо розумному людині). Бити як обухом по голові (або просто "як обухом по голові", Це про несподівану неприємності). Битися головою (об стіну) об стінку (чого-небудь домагатися, але не результативно). В першу голову (спочатку, як найголовнішого, в першу чергу).
4,8(18 оценок)
Ответ:
bezimeni3
bezimeni3
08.01.2020
Рідною є для нас земля, де ми народилися. Цю землю не вибирають, як не вибирають батьків. Це скарби, даровані Богом. Я не розумію людей, які кидають свою батьківщину і шукають щастя в чужих землях, знаючи, що рідна країна потребує їхньої любові, праці, відданості. Любов до батьківщини називають патріотизмом. Це дуже сильне почуття, яке дає людині можливість витримати складні випробування, перетерпіти лихоліття, зробити подвиг в імя свого народу.
«Чому, сказати, й сам не знаю,Стежина в ріднім краї...Наша земля — Україна. Любити її — це значить кожним своїм вчинком, кожним помислом вірно служити їй. Мало говорити, що ти патріот, — треба бути патріотом.
Для когось- це вулиця, де пройшло дитинство, для когось- великий двір, де вечорами звучала гітара і мелодійний голос співав про перше кохання, для когось- це звичайна сільська хата з кущем калини під вікном, з чорнобривцями, які посіяла мама, з рушниками в кутку над образами.
Мій образ рідної земліРідна земля дорога для нас і тим, що жили тут наші предки — горді і волелюбні, які не віддали свій край чужоземним загарбникам-завойовникам. Кровю своєю, своїм життям захистили його, передали нам у спадок як дорогоцінний скарб, зберегли для нас рідна мова — співучий, неповторний і чарівний.
такими задушевними рядками висловив поет-пісняр Андрій Малишко глибоке синівське почуття любові до своєї землі, яка зростила його, вивела в люди, навчила любити життя, працю, природу, пісню, мову...У кожного вони свої, неповторні, але однаково дорогі. Рідна земля — наша мала батьківщина, де ми вперше почули мамину колискову, пізнали перші радості і перші сльози, перші перемоги і поразки...
4,5(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ