М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему " Що означає бути щасливим?"

👇
Ответ:
taniysha35
taniysha35
18.01.2021

Всі ми з дитинства хочемо бути щасливими. В це слово всі люди вкладають різне значення. Для когось щастя – це матеріальні блага: квартира, машина, достаток. Хтось бачить щастя в спілкуванні з людьми і найбільше дорожить своїми друзями. А для когось щастя в любові, теплому сімейному колі. І кожному завжди буде не вистачати саме того, що він вважає щастям.

Мені здається, що щастя не буває постійним відчуттям, воно скоріш за все швидкоплинне. Якщо людина дуже сильно мріє про щось, то, отримавши це, вона відчуває почуття ейфорії. Але з часом кожен привикає до того, що у нього є. І тоді людина починає думати, що стане щасливою, коли отримає щось нове.

Насправді, неправильно думати, що щасливими нас зробить отримання чогось визначеного. Щастя в кожному дні, в кожній миті. Для цього не потрібно багато грошей або безмежні можливості. Достатньо лише з’їздити на природу, побачитися з друзями, порадувати себе якоюсь дрібницею. Тільки так можна відчути це. І навіть якщо після цього почуття щастя покине тебе, то воно все одно незабаром обов’язково повернеться.

Щоб примножувати своє щастя, ним необхідно ділитися. Чим більше добра і любові ми віддаємо оточуючим, тим світліше у нас на душі. Недарма кажуть, що кожен промінчик світла, подарований нами, повернеться до нас в багатократному розмірі. Будь-яка радість в житті, розділена з другом, відчувається набагато яскравіше і чарівніше.

Міні твір-роздум на тему що означає бути щасливим

Щастя це невловиме явище, його неможливо помацати, побачити, спробувати на смак, це стан в якому людина прибуває. Хтось щасливий щодня, а хтось прагне бути таким. Я вважаю, що щастя в дрібницях. Цей стан ейфорії, тобі поставили в школі хорошу оцінку і ти скажеш, який я щасливий, це почуття окрилює тебе, додає сили йти далі. Покупка чось довгоочікуваного, це теж щастя. Але не для всіх людей щастя виражається в матеріальних речах. Щастя це моменти життя, ті моменти в яких тобі було добре, і ти їх будеш згадувати з посмішкою. Варто памятати, що щастя в простих речах! Даруйте один одному тепло, і може хтось стане трохи щасливішою в цей момент.

4,8(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Надежда2709
Надежда2709
18.01.2021

У кожної людини, звичайно, своє уявлення про щастя. Хтось мріє про шматок хліба, хтось про власний острів, а хтось хоче прочитати рідкісну книгу або побачити твір мистетва. У наш час, коли для багатьох людей матеріальне важить більше за все на світі, треба нагадувати людям, що є й інші цінності, інші бажання й мрії. Яке щастя мати можливість отримати омріяну професію, працювати за покликанням. Ну і звичайно отримувати за це достойну платню. Адже тоді не треба замислюватись над проблемою де взяти гроші на... Можна прцювати, читати книги, мандрувати і робити ще багато цікавих речей. Отже, зміст поняття "щастя" залежить від суспільства, його рівня розвитку, рівня освіи суспільства і його членів.

Якщо людина неосвічена, "темна", у неї немає ніякої цікавості до світу, який її оточує. "Ситий голодного не розуміє", - кажуть в народі. І недаремно. Людину треба нагодувати, вивчити, розвинути духовно. І вона потягнеться до світлого.

 

4,4(71 оценок)
Ответ:
AleksandrO0s
AleksandrO0s
18.01.2021

Що потрібно сучасному школяреві: хороші оцінки чи міцні знання?

 

Як на багато інших питань із філософським підтекстом, так і на це питання не існує однозначної відповіді. Адже що таке "сучасний школяр"? Чи це вид тварини, що його можна охарактеризувати, не боячись підпасти під вплив стереотипів і уникнувши штампованого мислення? Чи можна взагалі виявити серед нинішньої молоді тип "сучасного школяра"?

Я вважаю, що ні. Адже кожна людина індивідуальна, зі своїм світосприйняттям, зі своїм внутрішнім світом, і міряти всіх однією мірою - серйозна помилка. Відповідно, у кожного школяра своє ставлення до навчання. Це не залежить від епохи: як відмінники, так і двієчники існували  завжди. Комусь щиро цікава історія, він приймає участь в олімпіадах, читає додаткові матеріали, а фізику цей загадковий "хтось" ледве-ледве витягає на вісімку, аби тільки не зіпсувати табеля. Іншого взагалі не хвилює навчання: він майбутній спортсмен, і оцінки йому потрібні лише для того, щоб вступити до відповідного навчального закладу. Третій із фанатизмом ставиться до своїх оцінок, бо так привчили родичі, четвертий з точно такою ж одержимістю пильнує свої знання, не піклуючись про те, що ставить вчитель до щоденника.

Як ми бачимо, неможливо серед такої різноманітності виділити спільні риси та впорядкувати їх, як тип "сучасного школяра". Проте, чи ми діти двадцятого, чи двадцять першого століття, нам завжди потрібні знання, адже без них просто неможливо вижити у світі одному. Світ змінився, в ньому забагато небезпечних речей, які не можна просто оминати, їх вивчають з усією обережністю, бо твердження про те, що людина - цар природи давно втратило свою актуальність.

 

Я не впевнена щодо абзаців, якщо щось не так, розставте самостійно. 

4,6(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ