Как можно улучшить текст? укажите на ошибки. проблема мистецтва в житті людини завжди була і буде актуальною. хтось вважає, що воно повинно людині відволіктися від буденності, відпочити. а хтось, наперекір цьому, вважає що мистецтво має увагу суспільства до важливих проблем, які потребують вирішення. який з цих поглядів найбільш правильний? на мою думку, на це питання немає відповіді, адже обидва погляди мають місце бути. свою думку хочу підтримати низкою аргументів. по-перше, поняття мистецтва ніколи не було абсолютним, це ніби дискусія між творцями, в якій кожен має право на слово. саме тому неможна заперечувати право на існування того чи іншого погляду. доречно було б згадати твір валер’яна підмогильного «місто». степан радченко, принісши свій перший твір літературному критикові, отримав відмову навіть читати його, відмову сприйняти його бачення світу. та чи це завадило йому стати письменником? ні, адже було багато людей, які мали зовсім інші погляди. по-друге, мистецтво твориться залежно від потреб суспільства. що було актуальним 100-200 років тому, і що є актуальним зараз? згадайте, видатну постать, тараса шевченка. тема неволі була для його часу досить актуальною, саме тому багато творів збудовано на цьому грунті. а зараз? писав би він про це? напевно, ні. отже, мистецтво можна назвати будинком, розуміння якого будується людьми, людьськими , і називати будь-яку думку не правильною просто недоречно.
Я люблю читати. Мої найулюбленіші книги – це детективи, казки, жахи і історичні пригоди. У цих історіях більшість випадків відбувалися в реальному житті.
Прочитавши книгу, я все більше починаю мислити і думати, отримувати величезне задоволення, дізнаюся масу корисного і цікавого. А скільки буває ситуацій, коли може до мудрий рада з книги. Влітку, коли була гарна погода, ми грали з дівчатками в саду. Женя запропонувала зробити курінь. Я висловила свою ідею, згадавши опис куреня з розповіді. Дівчаткам дуже сподобалося. Коли ми закінчили роботу, у нас вийшов дуже красивий і великий курінь.
Я намагаюся читати скрізь, де б не знаходилася. Книжки навчили мене мудрості, логіці, мислити в різних напрямках, знанням і умінню бачити перед собою мету і знаходити потрібні засоби для її досягнення.
Деякі вчені і просвітителі вважали, що без книжок не можливо обійтися в житті. І просвітитель Гідро вважав: «Людина перестає мислити, коли перестає читати». Я з ним повністю згодна. Ось чому слід прагнути до спілкування з розумними книгами, слухати їхні слова, вчитися у них і самому ставати мудрішими."