М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
axaz227
axaz227
22.06.2020 05:24 •  Українська мова

Перепишіть, розкриваючи дужки. підкресліть частки. 1. все так (же) над озером мріє калина, де юність моя протекла. 2. пішов (би) я в україну, пішов (би) додому, там (би) мене привітали, зраділи (б) старому. 3. а серце б'ється, свіжий вітер дише, не (мов) би хоче остудить чоло. 4. сьогодні йому, як ні (коли), хотілося (чим) скоріш виїхати за місто. 5. не так (то) робиться все хутко, як швидко оком ізмигнеш. 6. гукати в минуле — даремна турбота, гукай у майбутнє — хто (небудь) почує. (: 4) іі. напишіть частки не, ні зі словами разом чи окремо. не/вблаганний, не/густо, не/в’янучий, не/врожай, не/жить, не/мічний, ні/кроку далі, не/мовби, не/щастя, не/досушити, не/здужати, ні/скільки, не/абиякий, не/охота, ні/що, не/мій, не/до/спілий, ні/звідки. (: 4) ііі. випишіть вигуки. цить! хай говорить серце… ой! що се за сопілка? чари! чари! ба! так би ти й казав, то я ж би знав! от, бігме, згинув би тепер без неї! лукашу, де ти? гов! геть! не мороч мене! чи ба! я в добрий час тобі сказала! авжеж! тепер він вовкулака дикий! хай скавучить, нехай голосить, виє! ну-ну, ! гей, підіте іте музику троїсту! ох, ти, доле моя, доле! гей, моя бурлацька воле, розкоше моя! вийшла мати з дітьми в поле: «нуте, ручки молоді! ». ачей, це діло непросте — город вітрами городити. ой не плач, моє серце, ой цить! о, розстроєна скрипка,

👇
Ответ:
Bayana000
Bayana000
22.06.2020

Так же, пішов би, там би, зраділи б, немов би, ніколи, чимскоріш, не так-то, хто-небудь.

Разом пишемо слова невблаганний, негусто, нев'Яну чий, неврожай, нежить, немічний, немовби, нещастя, недосушити, нездужати (якщо про хворобу), не здужати (якщо щось не змогли зробити), наскільки, ,неабиякий, неохота, ніщо, недоспілий, нізвідки. ВСЕ ІНШЕ ОКРЕМО.

ВИГУКИ цить ой ба от, бігме гов геть чи ба ну-ну гей ох гей ой о

Объяснение:

4,7(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ninacat1
ninacat1
22.06.2020
Цілком практичні та конкретні результати – підтвердити родинні зв’язки, права на нерухомість, довести національність предка (польську, чеську, німецьку, єврейську) з метою переїзду в іншу країну на підставі коренів, дізнатися про родові захворювання і таке інше. Можливість налагодити «духовний зв’язок» зі своїми пращурами, відчути приналежність до величезного роду, тисячам людей, кожен з яких вижив та зробив все можливе для того, щоб ти з’явився на світ, і таким чином отримати до від пращурів в різних справах. Шанс зрозуміти причини сімейних проблем, життєвих сценаріїв предків, що повторюються у нащадків, та в результаті змінити «карму роду». Отримати більш свідоме відношення до традицій роду, до членів родини, що, як правило призводить до розв’язання родинних суперечок, примиренню, більшій єдності родини та спільному збереженню традицій.

З неочікуванних результатів:

З’являється відчуття того, що ти маєш бути гідним своїх пращурів, «підтримати честь роду». І якщо вони досягли в житті значних успіхів, то й ти маєш зробити щось хороше. З’являється внутрішнє відчуття відповідальності перед своїм родом. Тут мені деякі шуткували: “Тобі, мабуть, нема чим пишатися, так хочеш пишатися досягненнями пращурів та їх дворянським родом”. Але на мій погляд власне дворянство не є так цікавим, як конкретні досягнення конкретних осіб. Як Ви гадаєте, хто з пращурів цікавіший як людина – селянин, у документах котрого написано, що грамоту він вивчив самостійно вдома (що каже про велику жагу цієї людини до знань), або дворянин, котрий мав усі можливості бути освіченим, але залишився неписьменний? Розуміння багатонаціональності своїх пращурів. Наприклад, я у себе на цей час нарахувала вже сім національностей підтверджених архівними даними та ще з добрий десяток за генетичним аналізом. Нещодавно на генеалогічній конференції провідний український генеалог Томазов В. В., розповідаючи про користь генеалогії, відмітив, що вона – це найкращі ліки від ксенофобії! Я з ним повністю погоджуюсь і мрію, щоб якамога більше людей зрозуміли цю істину. В кожному з нас – «вінегрет» з національностей! Так який сенс ненавидіти народи, носієм генів яких ти є? В іншій статті прочитала, що глобалізація, завдяки активному змішуванню різних національностей, скоріше за все приведе до зникнення багатьох національних та релігійних конфліктів. І зараз цей процес набагато прискорюється. Навіть серед моїх близьких та знайомих є багато міжнаціональних шлюбів, причому досить екзотичних. Яскравий приклад: жінка з України, що має серед своїх пращурів крім українців, ще поляків та турок, одружується з сином корейця та голландки. Нове розуміння історії – після початку генеалогічних пошуків я зовсім іншим чином стала сприймати історію, змінивши погляд ззовні на погляд зсередини. Це ж велика різниця – прочитати про «якесь там повстання в якумусь там році» (одне з багатьох), або прочитати про те ж саме повстання, але якщо твій пращур Іван Петрович Сидоренко особисто брав у ньому участь!

Объяснение:

4,4(52 оценок)
Ответ:
abduboriy2004
abduboriy2004
22.06.2020
Махінація із векселями обійшлась столичному мільйонеру у 1,7 мільйона гривеньПри перевірці декларації про майновий стан та доходи одного з мешканців міста Києва, працівники Міндоходів виявили схему ухилення від сплати податків. У своїй декларації чоловік відобразив дохід у сумі 8 мільйонів гривень від продажу акцій у вигляді векселя, на придбання інвестиційного активу із терміном погашення до 2021 року, що у результаті вивело його на нульовий дохід.Проте, відверто кажучи, чоловік обрав досить типовий шлях для «легалізації» своїх мільйонних доходів без сплати податків. Адже практика свідчить наступне – рано чи пізно усе таємне стає очевидним, а спеціалісти Міндоходів постійно розплутують аналогічні «клубки» ухилень від оподаткування, які використовують подібні «винахідники».В ході перевірки «паперовий - мільйонер» не надав жодних документів, які б підтвердили погашення боргу і здійснення платежів за простим векселем. 
4,8(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ