Мамині руки – це руки найдорожчої людини для кожної дитини.
Вони ніжні та лагідні, бо завжди готові приголубити та пригорнути. Руки впевненої до дорогоцінної підтримки, що подаються мамою у скрутну хвилину та оберігають нас від усіляких негараздів. Вони працьовиті, рухливі, натруджені, постійно у роботі. Адже материнські руки наводять чистоту, варять смачні страви, приносять різноманітні покупки, перевіряють домашнє завдання. Вони не тільки надійно та міцно тримали нас, коли ми були ще зовсім малими, але і тепер є великою опорою у нашому житті.
На мою думку, мамині руки дуже багато піклуються про нас і майже не думають про себе. Тому ми повинні цінувати цю любов і допомагати своїм мамам.
Объяснение:
надеюсь
«Мовознавець»
Транскрипция: [мавазнав'иц]
Количество слогов (4): мо - во - зна - вець
Переносы: мо - воз - на - вець.
Характеристики звуков
Буква
Звук
Характеристика звука
м
м
согласный, звонкий непарный, сонорный
о
а
гласный, безударный
в
в
согласный, звонкий парный
о
а
гласный, безударный
з
з
согласный, звонкий парный
н
н
согласный, звонкий непарный, сонорный
а
а
гласный, безударный
в
в'
согласный, мягкий, звонкий парный
е
и
гласный, безударный
ц
ц
согласный, глухой непарный, твёрдый непарный
ь
-
-
Останнім часом нам доволі часто доводиться чути суржик від своїх ровесників, а й навіть старших людей. Все більше і більше людей звикають до неправильних слів. Ми бачимо неграмотність в телефонних повідомленнях і при розмові віч-на-віч. Навіть не задумуючись ми ці слова також дуже часто використовуємо. Їх вже можна назвати словами-паразитами.
Я гадаю, що суржик—це аж ніяк не незнання мови, але може бути як мовні лінощі так і підліткова хвороба. Мовні лінощі тому, що часто коли нам пише друг або подруга ми лінуємося відписати повним словом і, наприклад замість слова ,,дякую'' пишемо ,,спс'' і тому подібне. Ми так робимо тільки тому, що так нам легше і швидше, і не зважаємо на те, що це і виглядає і звучить м'яко кажучи не гарно. А на рахунок підліткової хвороби, то я можу сказати що дехто думає, що якщо він скаже грамотно, то його однолітки засміють. Я вважаю що це жахливо, тому що під їхнім впливом ми вже і забуваємо правильні слова.
Тому висновок один, не зважайте на думку оточуючих і боріться з лінню!