М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

напишите сказку про землю. (не про планету)​ на украинском желательно

👇
Ответ:
niki1232018ovv1ej
niki1232018ovv1ej
13.03.2023

Хоча в попередніх казках я вже вам розповідала про нашу зірку СОНЦЕ і нашу Сонячну Родину , та все одно трохи дещо нагадаю для тих хто попередні мої казки не читав , а можливо й призабув про те що читав .

Отже колись дуже–дуже давно , приблизно більш ніж чотири з половиною (4,57 млрд.) мільярдів років тому , народилася наша зірочка . Вона все крутилася і крутилася навколо себе все притягуючи і притягуючи до себе велике каміння чи навіть волоцюг-комет та врешті решт неодмінно поглинала їх . Згодом вона значно підросла і вже так яскраво виблискувала у ВСЕСВІТІ , що стала називатися СОНЦЕМ . Так ось , саме тоді до неї завітала доволі вже доросла зірка - БІЛИЙ КАРЛИК , вони сподобалися одне одному і трохи покружлявши у космічному таночку зрозуміли що не зможуть далі жити один без одного . Тож кружляла наша зіркова пара у космічному таночку і кружляла , та все ближче і ближче вони притягувались одне до одного . Що ж це , як не справжнє космічне кохання ? І от , коли між ними майже зовсім не залишилось космічної відстані вони почали створювати свою зіркову родину , а саме Сонячну Родину . Тож в ході доволі тривалих стосунків між нашими зірками зірка ГОСТЯ , заради створення своєї зіркової родини таки розпалася аж на три частини , де в решті решт перша з них стала Хмарою Оорта , з другої частини народилися перших четверо дітей–планет - ВЕНЕРА , МАРС , САТУРН та ЮПІТЕР , а от третя частина від зірки ГОСТІ залишилася майже незмінною . Вона за до друга-супутника КІНГУ охолонула і стала п’ятою планетою тільки но створеної Сонячної Родини , та відразу набула собі назву ТІАМАТ (у перекладі ДІВА ЖИТТЯ) . Але з часом ця планета ТІАМАТ (третя частина від зірки ГОСТІ) за наказом ВСЕСВІТУ , в ході першої космічної битви Сонячної Родини , була розколота космічним воїном-плазмоїдом НІБІРУ на дві нерівні частини , бо вона була таки надто великою і на ній ніяк не могло зародитися біологічне життя .

4,4(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Wensansys
Wensansys
13.03.2023

Досить актуальним є питання "Чи може телебачення замінити книжку"? В наш час інформаційних технологій, дуже важко залишитися осторонь від будь-яких технічних приладів, фактично кожен з нас  у руках тримає мобільний телефон чи смартфон. правильніше було б поставити питання: "Чи зможе Смартфон замінити і книгу, і телевізор?"

Думаю, що телефон вже частково замінив книгу, оскільки скачати електроний варіант книги набагато простіше, ніж знайти, замовити і купити її друковану версію. І, звичайно, це набагато легше, оскільки на одному планшеті чи телефоні, можуть вміщуватися десятки книг, а друкована - лише одна. проте, електронні носії мають два великі недоліки - закінчився заряд енеогії і поламався. все ж ніщо не може замінити відчуття, коли тримаєш у руках нову книгу, яка ще пахне свіжим друком.

4,5(90 оценок)
Ответ:
dashani7562
dashani7562
13.03.2023
“Альпійська балада” цитатна характеристика Івана “Іван поліз між каменями, дівчина, знявши важкі колодки, мов ящірка, пробиралася за ним і, плутаючи слова різних мов, розпитувала, хто він. Їй було важко зрозуміти, що таке колгосп, колективізація, рядовий, але вона повторювала слова і вимагала пояснень. Себе дівчина назвала Джулією.”
“Пробираючись через скелі, Іван думав про те, що за двадцять п’ять років свого життя звик обходитися без чужого співчуття. Він завжди покладався тільки на себе, на свої сили.” ” У двадцять п’ять років юність уже закінчується, але Іван Терешко не пережив того, що дає ця чудова пора людині. Коли помер батько, він ще підлітком допомагав матері піднімати менших дітей. Потім армія, війна, полон. “Було не до кохання. Він не знав жінок і все ж, як це часто буває в молодості, до звичайних стосунків хлопців і дівчат ставився скептично”.” “Вона щось шепотіла незрозуміле, але Іван розумів усе”. Тепер уже нічого не мало значення — поряд з ним була вона, загадкова, невідома, але безкінечно рідна і дорога.” “”Вона підняла пухнасті вії… і в її очах заясніли зірочки”. Джулія сказала, що народить йому сина, після війни поїде з ним у Білорусію, у село Терешки, де близько-близько два озера. Вони будуть щасливими.” “Смерті він не боявся, міг поборотися за себе, тим більше тепер, коли треба боротися за життя двох. Нехай спробують взяти її від нього!”
Надеюсь
4,5(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ