М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nenovaolya
nenovaolya
15.09.2020 03:56 •  Українська мова

Що таке взаємодо треба написати 2 речення

👇
Ответ:
Deencast
Deencast
15.09.2020

взаємодо може бути застосовна не тільки до людей, які добре знайомі, але і до абсолютно стороннім, в цьому і полягає цінність цього явища. Приміром, коли випадковий перехожий допомагає стати звіра або літній людині, коли тому стало погано – це теж взаємодо Звичайно, вони навряд чи зустрінуться в майбутньому, але тим не менш той, хто допоміг, може бути впевнений, що не залишиться на самоті в такій же ситуації.

4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Фариза04
Фариза04
15.09.2020

“Зміни — найцікавіше в житті”

Як на мене, зміни — найцікавіше в житті людини. Адже що може бути краще за втечу від буденності, пізнання чогось нового, від багатства почуттів у душі?

Прикладом можна вважати власне життя. Мені зазвичай дуже цікаво ставити перед собою певну мету, яка передбачає усунення поганої звички або, навпаки, набуття хорошої. Це допомагає розвиватися, досягати успіхів і прикрашати буденність неординарними рішеннями та подіями.

Отже, немає нічого цікавішого за зміни в житті людини. Не можна зациклюватися на чомусь одному, марнувати життя, тому що це не принесе бажаного результату. удачі (° ^ °)

4,4(79 оценок)
Ответ:
Думаю, це одна з кращих прислів'їв. Невипадково, прислів'я - це народна мудрість, накопичена століттями.
Людина народжується і відразу починається навчатися, насамперед, найпростішим речам: сидіти, ходити, дізнаватися маму і тата, пізніше вчиться сам справляти нужду, говорити, малювати, правильно тримати ложку, поводитися в суспільстві. Все це повинні дати дитині батьки.
 Потім чадо переступає поріг школи і встає на довгий і тернистий шлях до знань. У школі дитину вчать не тільки читати, писати, рахувати і жити в соціумі, а й думати, аналізувати, оцінювати, фантазувати. З часом нього формується своя точка зору, і він вчиться її доводити і відстоювати свою думку. Крім школи батьки можуть віддати свою дитину в музичну, художню, спортивну школи, де крім професійних навичок, він навчитися ще почуттю ритму, смаку, розвивається окомір, тренується сила волі і витривалість. Таким чином, розширюється кругозір дитини.
 По закінченні одинадцяти років, вже доросла, самостійна людина йде зі школи, але навчання його на цьому не закінчується, навпаки, з цього починається наступний, більш значущий період його життя - п'ять років університету. Зараз серед молоді побутує думка, що вища освіта не обов'язково для багатої і щасливого життя, приклади тому - мільйонери, що не закінчили навіть школу: Стів Джобс, Білл Гейтс, Генрі Форд і багато інших. Але справа в тому, що ці люди відрізняються від нас, вони не просто мислять по-іншому, вони діють і домагаються результатів. Не кожен з нас здатний на таке, тому - вік живи вік учись.
 Скільки б не було тобі років, ти завжди можеш дізнатися що, чого раніше не знав. Головне - не треба цього боятися чи соромитися. І нехай тобі тридцять, сорок років - ніколи не пізно навчитися малювати, або грати, наприклад, на флейті. Яскравий тому приклад - М.В. Ломоносов, який почав вчитися у вісімнадцять років! І як виявилося, не дарма. Не бійтеся вчитися, адже навчання - світло!
4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ