М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти речення з фразеологізмами: розпустивши уха, розпустивши руки, змірявши з ніг до голови, не рук, не спитавши броду, не лізь у воду не порадившись. напишите ответ ; )

👇
Ответ:
DAmigoX
DAmigoX
18.07.2021

1)Микола на уроці сидів розпустивши вуха.

2)Хлопчина так біг по калюжі,що зміряв її з ніг до голови.

3)Я працювала не покладаючи рук.

4)Діти!Не лізьте у воду не порадившись з батьками.

4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ulugbek9i
Ulugbek9i
18.07.2021
Нетлінним ввійшло (присудок: прикметник, дієслово) „Слово о полку Ігоревім”  (підмет: іменник, прийменник, іменник, прикметник) в (прийменник) золоту (означення, прикметник) скарбницю (обставина, іменник) людства (означення, іменник), бо (сполучник) таїть (присудок, дієслово) воно (підмет, займенник) нев'янучої (означення, дієприкметник) краси (додаток, іменник) поетичні (означення, прикметник) образи (додаток, іменник), бо (сполучник) вчить (присудок, дієслово) нас (додаток, займенник) любити (додаток, дієслово) Вітчизну (додаток, іменник) і (сполучник) її (означення, займенник) синів (додаток, іменник) (М.Рильський).
Схема: [ ], бо ( ), бо ( ). Питання (стрілочки) треба ставити так: від головного речення до першого, а потім і до другого підрядного.
Речення розповідне, неокличне, складнопідрядне з кількома підрядними з однорідною підрядністю; 1 просте: головне, двоскладне, поширене, повне, неускл.; 2 просте: двоскл., поширене, повне, неускл.; 3 просте: двоскл., поширене, неповне (пропущений підмет, який встановлюється з попереднього простого речення - ВОНО), ускл. однорідними додатками.
Нев"янучої - дієприкметник, п.ф.- нев"януча, активний, недоконаний вид, тепер. час, однина, жін. рід, Р. відм., означення. Орфограми: НЕ з дієприкметником (пишеться тут разом, бо дієприкметник уживається без залежного слова і не є присудком);  уживання апострофа (апостроф тут ставиться після в перед я, що позначає два звуки).
Поетичні - прикметник, п.ф. - поетичний, відносний, тверда група, множина, Зн. відм., додаток. Орфограма: ненаголошені Е, И в корені слова (перевірочне слово поет). 
4,6(15 оценок)
Ответ:
Жив був на дні морському маленьке загадкове створіння. Ніхто не міг сказати, що воно таке є. Він був маленький за розміром, зеленого кольору, в нього було 4 коротенькі лапки та великі гарні чорні очі. І звали його Дото. З того часу, як Дото з'явився у пруді всі боялися що він їх з'їсть, проте Дото їв лише водорості. Але він дуже сумував через те, що в нього немає родини. Але одного разу Дото потоваришував з рибкую Моллі. Моллі захищала Дото від хижаків, а Дото, в свою чергу, кожний день веселив Моллі. З того часу в воді живуть два найліпші друга-Моллі та Дото.
Прости если похоже на бред!))
4,6(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ