М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, зробіть повний синтаксичний розбір речення (підкресліть члени речення,напишіть над кожним словом, якою частиною мови воно є дайте загальну характеристику всій конструкції й компонентам як простим реченням). Вулиця збігала вниз крутим роз'їдженим і слизьким спуском а потім вибігала на вузький дерев'яний місток за яким прагнули цвітіння розколохані пу'янки жоржин

👇
Ответ:
поля1315
поля1315
25.11.2022

Відповідь на фото, удачі с:


Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, зробіть повний синтаксичний розбір речення (п
4,7(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ArtemDem
ArtemDem
25.11.2022

Дядько, письмо, емаль, паморозь, мороз, постать, близький, боязкий, тонкий, вузько, тонко, польський, в'юнкий, держальце, кружальце, ціпильно, Коновальчук, Медведчук, палац, палець, баць, Харків, ширьма, сімдесят, сімсот, сьогодні, утрьох, купецький, одеський, кавказький, басько, різко, бринчати, різьбяр, доньці, станьте, станьте, ріжте, сонькові, млинкові, вірте, ударьмо, комірчику, трьома, шістьма, шістьома, сьома, вісьма, сниться, снишся, дочці, свашці, ляльці, ллю, візьму, гірьку, галці, Гальці, польку, полку.

Объяснение:

...

4,6(35 оценок)
Ответ:
kseniya7117
kseniya7117
25.11.2022

Чи кожен із нас є особистістю? Чи особистісне ядро є обов’язковою складовою особистості? Чи здатна особистість здійснювати масовий вплив на інших? – ТАК.

Не варто ототожнювати особистість із індивідуальністю, бо особистість є вищою, тобто надіндивідуальною. Кожен із нас народжується особистістю, лише ВИБІР (навіть щохвилинний) може спричинити або деградацію, яка призводить до втрати особистості, або певну досконалість (тобто досконалість життя для конкретної особистості). Цей вибір – вчинки, в яких людина заявляє про себе, вирізняючись як особистість серед інших, або, в яких вона нівелює себе не з фізичної, проте з духовної сторони. Я - особистість. Ми можемо й не помітити, як втратимо це Я, але тоді ми перестанемо усвідомлювати свою унікальність, свої вади й переваги. Думаю, аби особистісна досконалість на зайшла в глухий кут, то треба інколи вдаватись до стану рефлексії: досить поглянути на себе збоку, пізнати самого себе, реально оцінювати, а не переоцінювати.

Особистісне ядро людини – це стержень, із якого все починається й завершується, тобто він поєднує в собі внутрішній світ людини й її поведінку ззовні: містить все й генерує те «все» в діяльності; в стержні зосереджене вольове начало. На мою думку, особистісне ядро – це добро і зло (а вже ми самі обираємо між цими двома поняттями), виховання (близьких та суспільства) й самовиховання, синтез волі, свободи, розуму.

Вплив. Вважаю, що особистість здатна як і здійснювати масовий вплив на інших, нав’язуючи, або, підштовхуючи їх до спільного знаменника – якоїсь своєї ідеї, так і ніколи не розвинутися повноцінно: здеградувати повністю чи зупинитись на певному етапі розвитку. Якщо все ж одна особистість в змозі бути рушієм глобальних переворотів, то чи не варто прагнути розвивати своє власне Я?

4,6(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ