ГРАМАТИЧНА ОСНОВА РЕЧЕННЯ. РозділовІ ЗНАКИ В ПРОСТОМУ УСКЛАДНЕНОМУ РЕЧЕ (повтоРЕННЯ ВИВЧЕНого) 1 Правильно визначено присудок у реченні A Мама була щаслива. Б Сергій почав працювати. В цю вправу виконують стоячи. г Мама попросила купити молока.
Кожне місто потребує людину, яка б змогла підтримувати у ньому комфорт та добробут. Саме цим і займається мер – вирішує різноманітні проблеми міста. Якби я був мером, то б побудував дитячі майданчики та поставив би урни для сміття, яких так не вистачає в містах. Під моїм контролем не пройшов би жоден хабар, весь бюджет йшов на благо міста. В основному містечка страждають через халатність мера, його байдужість до навколишніх проблем, наприклад, забруднення довкілля через підприємства. Я б точно зміг добитися кращого екологічного та соціального становища.
Любов до рідної мови, любов до рідної Батьківщини — невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу. Дійсно, не було жодного видатного письменника, який би не висловив любові до рідної мови, а також своєї тривоги за її долю. Дійсно, не було жодного поета, який би не покладав на рідну мову найсвітліших надій. Так склалося тому, що кожен митець бачив долю свого народу в майбутньому невідривною від долі української мови. Мова — це душа народу. Немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова. Це, звичайно, саме ті слова, які промовляла ще за сивої давнини над колискою молода жінка, чимось схожа на матусю. Ці слова сповнені почуттям, ніби квітка нектаром. Мелодійна та неповторна українська мова ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів землі нашої. Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком, калиною. Українська мовна традиція сягає до княжих далеких часів. За часів Київської Русі наше слово повновладно зазвучало на державному рівні. Потім виникли школи, друкарні, які видавали не лише духовні твори, а й підручники, наукові трактати.