Радіосигнал, кисломолочний, супермаркет, іванофранківець, історико-культурний, контратака, кисло-солодкий, жовтогарячий, зоопарк, прем'єр-міністр, пів Європи, конусоподібний, самоствердження, озерно-болотний, екстраординарний, ексвокаліст, безслідно, до побачення, узимку, день у день, по суті, нестерпно, врешті-решт, вдосвіта, в результаті, на жаль, відтепер, до відома, день за днем, зозла, до ладу, вп'яте, з давніх-давен, до речі, насамперед, з роду в рід, повсякчас, всередині (у внутрішній частині), в середині (в центральній частині), як-не-як, по-моєму
[л' у б ó в й у ]
6 букв, 7 звуків.
3 склади, другий з них - наголошений
л' - приголосний, дзвінкий, м'який.
у - голосний, ненаголошений.
б - приголосний, дзвінкий, твердий.
ó - голосний, наголошений.
в - приголосний, дзвінкий, твердий.
й - приголосний, дзвінкий, м'який
у - голосний, ненаголошений.
[к р á ш ч е(зверху над е написати и, як степінь) ]
5 букв, 6 звуків.
Два склади, перший - наголошений
к - приголосний, глухий, твердий.
р - приголосний, дзвінкий, твердий.
á - голосний, наголошений.
ш - приголосний, глухий, твердий.
ч - приголосний, глухий, твердий.
е - голосний, ненаголошений, наближений до и.
Дні стають довшими і сонечко уже не поспішє якомога швидше лягти спати. Дерева, наче почали прокидатися від затяжного зимового сну. Вони сонно потягуются і починають потихенько, ще невпевнено, скидати свої розкішні шуби зі снігу. Дехто із них уже залишився лише в одних зимових шапочках. Природа уже готова зустріти весну, навіть горобці почали співати веселіше і гратися у веселі ігри. Всі в очікуванні тепла, останні зимові дні відступають. Навіть повітря стало пахнути якось по-іншому. Дух очікування, здається, витає скрізь.
З нетерпінням чекають теплого сонячного промінчика підсніжники. Вони уже готові з’явитися на світ і показати усім свої ніжні голівки і тендітні листочки. Ще зовсім трішечки і сонячному промінчику, провіснику весни, вдасться скинути із них рештки грубої теплої зимовї ковдри. Ще зовсім трішки, і вони будуть вільні! Геть сум, весна вже скоро!