М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Пояснiть значення дiэприкметника ща до займенника i дiэслова


Пояснiть значення дiэприкметника ща до займенника i дiэслова

👇
Ответ:
007София
007София
29.04.2021

Згадуваний - той, кого згадували; згаданий - той, кого згадали; достиглі - ті, що достиглі; достигаючі - такі, що достигають; узятий - той, кого взяли; збудований - такий, що його збудували; пояснюючі - ті, що пояснюють; пояснювані - такі, що щоб пояснюють.

4,6(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
indirsuleimano
indirsuleimano
29.04.2021

робили чорно-білі знімки. Працювати з ними було дуже складно, тому і зробити знімок коштувало дорого.Але,це не зупиняло прагнення людей увіковічнити свої сім'ї на фото. Це заняття займало дуже багато часу та сил, тому до нього ставилися дуже відповідально. Одягали свої найкращі речі та надягали велику кількість прикрас. Це продовжувалося багато століть,поки фотоапарат вдосконалювався. Він ставав менш важким, зручнішим у використанні та якість зробленого ним зображення росла. Фотоапарат став простим предметом у родині. Його можна було зустріти майже у кожній сім'ї. Фото тоді робилися на плівку. Плівкою дорожили і не витрачали її на безглузді фото, її використовували для спогадів. Зберігали спогади про час коли родина була разом. Зберігали ці фото у фотоальбомах.

Объяснение:

я бы посовмещала некоторые предложения в одно.

4,4(81 оценок)
Ответ:

Українська мова вважається наймилозвучнішою у світі. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. Цією мовою були написані неперевершені твори Шевченка, Франка, Лесі Українки, Коцюбинського. Українське слово живе в піснях мого народу, чаруючи світ поетичністю, мінливістю настроїв. Воно вводить нас у чарівний світ народних вірувань, у народну творчість, вчить любити рідний край, велику Батьківщину.

Українська мова могутня, глибинна. І кожне слово має свій відтінок: сум, радість, гумор, щедрість, щирість. Мова розчулює, закликає до боротьби, клекоче у ненависті до зла, несправедливості, насильства.

Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.

Объяснение:

4,4(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ