Ви знаєте, от зараз ми не замислюємось над часом, проте він не перестає пливти. Зараз ми молоді, та час пройде і ми вже будемо старими, слабкими. Я дуже часто замислююся над питанням: «Чому дорослі кажуть, що краще і легше бути молодим?». Та чи дійсно це так?
У цій ситуації є плюси та є мінуси. Але «Добре» перемагає. «Молодість» - це і час дитинства, і час юнацтва. Найкраще в цьому - сила , чистість духу і, звичайно, батьки. Вони поруч, вони до ти відчуваєш себе потрібним. Вони- твої янголи-охоронці. Тримай їх у своєму серці міцно-міцно, вони там назавжди. У молодості у нас завжди багато страхів. Багато з них ми придумуємо самі, вони живуть лише у нашій голові. До цього року я думала, що страх - це страхіття з фільмів жаху, темрява, висота. Але зрозуміла: найбільший страх - це почути дзвоник уночі. Почути у слухавці тремтячий голос і зрозуміти, хтось пішов. Назавжди. На небо.
У молодості наші почуття яскраві, живі. Досить придумувати собі проблеми! Їх просто не існує. Погана оцінка не привід мучитися! Вивчи матеріал на наступний раз, перекрий цю оцінку. Не бійся нового, відкривай для себе цей складний, проте цікавий світ. І скоро ти станеш «високим».
У молодості важко стримувати свої емоції. Так і хочеться накричати на когось. Та навіщо це? Ти просто зіпсуєш собі життя. А воно єдине.
Я зі певністю можу сказати, що бути молодим легко, цікаво, неймовірно! Бережи ці кришталеві моменти, шукай нове, цінуй родину і ніколи, чуєш, ніколи не дозволяй собі підіймати руку на старших.
На завершення хочу сказати: діти - майбутнє країни. Ми – майбутнє! Та ми як квіти колись зів’янемо. А наступне покоління - стане новими садом. Новим садом життя!
Я и мой папа любим ходить на рыбалку, мы ходим на неё почти каждые выходные
Один раз, когда мы сидели у пруда с закинутой удочкой, я увидел(а) на верху пруда плавник как у акулы.я очень и пугался(ась) и скпзал(а) папе, но он выловил ЭТО,и оказалось это была просто тряпка.
Это было моё самое классной и страшное приключение
ИлиЯ с друзьями пошли на речку, родители сидели на берегу и ели мороженое, а мы с друзьями пошки купаться.
У моего друга был надувной матрас, и мы все залезли на него, мы долго плавали, и в один момент я увидел(а) плавлик плывущий вдоль нас, я сказал(а) всем и мы долго сиотрели на плавник. Через некоторое время он резко свернул к нам, а мы не теряя времени побежали к берегу. Когда я первый(АЯ) добежал(а) до берега уже никакого плавник не было.
Через пол часа мы всё забыли, и пока наши братья(сёстры) кушали, мы решили заплыть чуть дальше от берега, (братья и сёстры маленькие - 5-7 лет). Когда мы очищали матрас от песка, кто-то или что-то вынырнуло и опять нырнул в воду, мой друг(подруга) только услышали звук, а я это увидел(а).
После этого мы решили не заплывать в воду и сидеть только на берегу, это было очень страшно и весело.
Як чудово на прогулянці в зимовому лісі!
Все навкруги біле, вкрите пухнастим м'яким снігом. На гілках дерев, особливо на широких лапах ялинок, лежать купи снігу, схожі на шапки. Всі гілки схилилися під вагою снігу. Коли сніг падає з дерева, гілка розпрямляється.
Небо чисте, блакитне. На сонці сніг блищить, переливається і грає всіма барвами веселки, навіть дивитися боляче на цю розкіш.
Мороз. Сніг вискрипує і хрумає під ногами. Якщо взяти в руки трохи снігу і уважно роздивитися, то кожна сніжинка — як витвір мистецтва, ніби якийсь казковий майстер-ювелір зробив ці крихітні ажурні зірочки.
Дерева вкриті не тільки снігом, на гілках — іній і паморозь.
У лісі дуже тихо, здається, що всі сплять під білосніжною ковдрою. У морозному повітрі звуки розносяться дуже швидко і лунають на далеку відстань. Ось ворона каркнула, ось сорока застрекотіла, ось ще якась зимова пташка подала голос. А це синичка цвірінькає. Насиплю їм хліба і борошна, їм важко знаходити їжу взимку.
Ні, не всі заснули. Ось і чиїсь сліди на снігу. Хто тут бігав? Може, заєць в білому зимовому кожушку рятувався від рудої красуні-лисиці або від сірого зголоднілого вовка.
Сонце взимку сідає рано. Ось вже рожевіє сніг на капелюшках ялинок, а білі берізки самі стають золотаво-рожевими. Спочатку блакитні, а потім сині і фіолетові тіні лягають на сніг між дерев. Небо червоніє на заході, а зі сходу іде темрява, навіть тоненький серпок місяця вже можна побачити. Вечоріє, холодно. Повертаємось додому, по своїх слідах ідемо назад по хрусткому снігу. Вийшли з лісу, озирнулись — а він вже чорний на синьому сніговому килимі.
Объяснение: