М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Karamy33
Karamy33
03.08.2021 10:52 •  Українська мова

Позначити рядок дієслів, що належать до І дієвідміни. А блищати, волочити, вибачити; Б витоптати, падати, ходити; В краяти, танути, зсунути; Г зустрінути, відпочити, зістаритися. 2.Познач речення, у якому вжите дієслово доконаного виду. А Усі бадьорі, але мовчазні. Б Щось несподівано зашаруділо в темряві. В Вогонь несамовито палахкотить, навколо тиша. Г Аж тут назустріч із темряви Нерпа. 3.Установи відповідність між дієсловами та їх формами. А дієслово в минулому часі; А буду пам’ятати; Б дієслово в теперішньому часі; Б отримало; В дієслово в неозначеній формі; В струменить; Д дієслово в майбутньому часі; Г думати; Д ходімо. Прочитай текст. Виконай завдання 4,5. (1) У цій хвилі пролетів над сивою головою діда птах і легенько зачепив його голову крилом.(2) А може, лише вітрець від крила повіяв.(3) Та від цього дід аж набік відскочев. (4) Він не міг зрозуміти, що його так бентежить. 4.Познач речення, у якому допущено орфографічну помилку. А перше; В третє; Б друге; Г четверте. 5. Познач речення, яке містить однорідні присудки. А перше; В третє; Б друге; Г четверте. 6.Познач рядок дієслів, у які треба вставити букви е, є: А протисн…ться, відіб’…шся, промовч…ш; Б перемел…ться,нос…ш, розступ…ться; В почу…ш,зазнач…ш, підроб…ш; Г пропону…ш, зізна…шся, кол…ться. 7.Познач рядок дієслів, що належать до ІІ дієвідміни А блищати, волочити, вибачати; Б витоптати, падати, ходити; В краяти, танути, зсунути. Г зустрінути, відпочити, зістаритися. 8.Познач рядок дієслів у початковій формі А повір, хай знають, знімемо; Б стеляться, запитати, скрутив би; В зізнався би, привітайте, оздоблювати; В змагатися, розікрасти, відволікатися. 9.Познач рядок особових дієслів. А. вирізняємося, спадають, граєшся; Б позначити, збираєтесь, поводитись; В викрутиться, сфотографувати, заберу, Г дощить, смеркає, зимувати. 10. Познач рядок дієслів недоконаного виду. А зіштовхнути, грають, промовлю; Б чекати, кращатиме, оздоблюють; В повернутись, загорітися, міркує; Г хворіти, поглянуть, зупинитися. 11. Опиши своє хобі. Підкресли дієслова ІІ дієвідміни.

👇
Ответ:
AliseNikylina
AliseNikylina
03.08.2021

на русском напиши тогда

4,8(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Andreysha363
Andreysha363
03.08.2021
Колись дуже-дуже давно,восени,якщо я не помиляюсь, йшли надзвичайно сильні дощі. Вродливі дівчата і хлопці бігали по лужах. Одна дівчина дуже сильно заплямувала свою сукню,пригаючи через лужу,та ії однокласники почали сміятися з неї. "Не насміхайтеся"-благала вона. Ії однокласники ще не старіли,але вже були слабкими і злими у душі. Нарешті,колись може вони й зрозуміють,що треба бути добрішими. Час же не повертається назад. Вони будуть пам'ятати,як вони голосно-приголосно насміхалися з дівчат. немає нічого краще за добро. Треба менше робити зла. тоді і небо над головою стане ясніше. Сонце буде світити ясно-ясно. і життя стане щасливішим.
4,6(89 оценок)
Ответ:

ответ:                                    Опис золотої осені

На картині Федора Манайла «Золота осінь» я бачу жовто-золоте листя, що посипалося з осінніх дерев. Також видно, що крапає дрібненький дощик. Крізь опале листя та траву тече невеличкий струмочок, який стікає з гір. Я б хотів запустити туди паперовий кораблик. Біля струмка росте струнка білокора берізка, пожовкле листя на якій вже готове опадати. Під березою ростуть невеликі кущі, а за ними йде ліс, що складається з величезних могутніх дубів.

На задньому плані репродукції картини знаходяться малесенькі хатинки. Скоріш за все, це якесь село. Будиночки оточені невеликими деревами та кущами. Схоже, що це плодові дерева та чагарники. На тлі осінніх барв рослинності сільські хатки теж здаються багряно-червоними. Позаду видніється багато високих дерев, які закривають гори. Схили гір притрушені снігом, що нагадує про наближення зими.

Маленьке село здається дуже затишним. Мабуть, там майже не буває пронизливих північних вітрів, адже гори надійно захищають рівнини, де розташовані невеликі будиночки.

Объяснение: Ось твір який ти

4,6(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ