М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bmm999
bmm999
17.12.2021 05:52 •  Українська мова

Перевірте: наш учитель запропонувала нам подивитися фільм. ми не знали який саме але вона сказала що ми не ємо і нам сподобається і була права. це був фільм «ми з майбутнього». режисер андрій малюков зобразив у ньому дії які розвиваються у двох часових просторах: у наші часи й роки війни у тяжкий час оборони серпня 1942-го року. головним героям чотірьм «чорним копачам» довелося самим пережити тяжкі часи великої вітчизняної війни, хоч і малий проміжок бойових дій але тих про які пишуть у підручниках з історії як заяву наших радянських солдат про перемогу. головні герої борман, череп, чуха й спирт вели розкопки у тих місцях, де колись шли бої, аби потім продати знахідки. одного разу на місці розкопок почало відбуватися дещо дивне: у знайдених документах які належали померлим солдатам у фотографіях вони впізнали самих себе. аби прийти до тями відправляються купатися до озера де й потрапляють у розпал тих бойових дій. після перегляду фільму я сиділа й не знала навіть що сказати. цей фільм ніби підштовхнув нас до того аби знову переосмислити як тяжко отримали наші діди перемогу. на жаль таких фільмів у наш час дуже мало, а це наша історія про яку не можна забувати. мені що фільм хоч і про війну але автор вдало ввів у свою картину веселі й романтичні моменти. цей фільм нагадує що ми боржники перед старшим поколінням навіки, завдяки ним ми живемо. для нас це історія а для когось це було життя. актори катерина клімова, данило козловський, володимир яглич, дмитро волкострелов, андрій терентьєв, данїіл страхов, борис галкін, сергій маховиков, були вдало підібрані. вони змогли передати глядачам емоції переживання за своїх товаришів, патріотизм, люту ненависть до фашистів. протягом фільму події влучно підібраним музичним . на мою думку цей фільм повинна дивитися молодь обов’язково і його треба ввести у шкільну програму. ми повинні знати історію батьківщини і пам’ятати якою ціною отримана ця перемога. цей фільм показує жагу наших солдат перемогти і навчає патріотизму. у цьому фільмі вдало стерта межа між поколіннями, адже люди завжди одні й в усіх повинно бути розвинене почуття патріотизму. мені не шкода витраченого часу на перегляд цього фільму. я отримала велике задоволення і буду радити його усім своїм знайомим дивитися цей фільм нашу історію не можна забувати. мільйони утрачених та постраждалих долей наших солдат не будуть напрасними поки ми пам’ятаємо їх перемогу.

👇
Ответ:
великан007
великан007
17.12.2021

Наш учитель запропонувала нам подивитися фільм. Ми не знали який саме(кома) але вона сказала (кома)що ми не мо. "і нам сподобається і була права".(краще - Вона була права: нам дійсно сподобалось). Це був фільм «Ми з майбутнього». Режисер Андрій Малюков зобразив у ньому дії(кома) які розвиваються у двох часових просторах: у наші часи й роки війни у тяжкий час (краще...й тяжкі роки війни, а саме оборони...) оборони серпня 1942-го року. Головним героям(кома) чотірьм (читирьом) «чорним копачам»(кома) довелося самим пережити тяжкі часи великої вітчизняної (Великої Вітчизняної) війни. (Це був) хоч і малий проміжок бойових дій(кома) але тих(кома) про які пишуть у підручниках з історії як заяву наших радянських солдат про перемогу. Головні герої Борман, Череп, Чуха й Спирт вели розкопки у тих місцях, де колись шли бої, аби потім продати знахідки. Одного разу на місці розкопок почало відбуватися дещо дивне: у знайдених документах які належали померлим солдатам у фотографіях вони впізнали самих себе. Аби прийти до тями (вони) відправляються купатися до озера(кома) де й потрапляють у розпал тих бойових дій. Після перегляду фільму я сиділа й не знала навіть що сказати. Цей фільм ніби підштовхнув нас до того аби знову переосмислити(кома) як тяжко отримали наші діди перемогу. На жаль таких фільмів у наш час дуже мало, а це наша історія про яку не можна забувати. Мені сподобалося(кома) що фільм хоч і про війну але автор вдало ввів у свою картину веселі й романтичні моменти. Цей фільм нагадує(кома) що ми боржники перед старшим поколінням навіки,(тире краще) завдяки ним ми живемо. Для нас (тире) це історія(кома) а для когось це було ( замість було постав тире)життя. Актори Катерина Клімова, Данило Козловський, Володимир Яглич, Дмитро Волкострелов, Андрій Терентьєв, Данїіл Страхов, Борис Галкін, Сергій Маховиков,(тире замість коми) були вдало підібрані. Вони змогли передати глядачам емоції переживання за своїх товаришів, патріотизм, люту ненависть до фашистів. Протягом фільму події супроводжувалися(кома) влучно підібраним(кома) музичним супроводом. На мою думку(кома) ( після коми - молодь обов’язково повинна дивитись...) цей фільм повинна дивитися молодь обов’язково і його треба ввести у шкільну програму. Ми повинні знати історію Батьківщини і пам’ятати якою ціною отримана ця перемога. Цей (Просто "Фільм...", а то часто повторюється цей, ця) фільм показує жагу наших солдат перемогти і навчає патріотизму. У цьому  фільмі вдало стерта межа між поколіннями, адже люди завжди одні(кома) й в усіх повинно бути розвинене почуття патріотизму. Мені не шкода витраченого часу на перегляд цього фільму. Я отримала велике задоволення і буду радити його усім(всім) своїм знайомим (його - замість цей фільм, знову повтори) дивитися цей фільм (двокрапка) нашу історію не можна забувати. Мільйони(кома) утрачених(втрачених) та постраждалих(кома) долей наших солдат не будуть напрасними(даремно) поки (доки) ми пам’ятаємо їх перемогу.

4,8(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
manechka2407
manechka2407
17.12.2021

Объяснение:

Українці завжди були дуже гостинними. Навіть якщо в хаті не було багато смачної їжі, гостя завжди намагалися гарно пригостити, а якщо вже було запізно, залишали переночувати. Взагалі, гостю пропонувалося все найкраще, що було в домі. І так було завжди, бо так повелося з давніх давен. А чи змінилося відношення до гостей тепер, у двадцять першому сторіччі?

Як на мене, не дуже. Звісно, я можу судити тільки з власного досвіду та по расказам друзів та знайомих, але все ж таки я можу стверджувати, що українці як були гостинною нацією, так нею і залишилися. Інша справа, що тепер заздалегідь дзвонять перед тим, як прийти у гості, бо людей може не бути вдома. Попередити про свій видит - це питання етикету, і таке правило аж ніяк не робить людей менш гостинними.

Як і раніше, нинішнє покоління українців любить як ходити у гості, так і приймати гостей. Як і раніше, ми намагаємося зробити так, щоб гість почував себе як удома. Як і раніше, добре пригостити та розважити гостя - обов'язково. Як і раніше, господарі потурбуються про те, щоб гість добрався додому без перешкод або взагалі переночував у них та поїхав додому вранці. Тому я вважаю, що гостинність як була, так і залишається характерною рисою нашого українського народу.

4,6(53 оценок)
Ответ:
aaalex02
aaalex02
17.12.2021

Називний (хто?, що?) - чотири тисячі вісімдесят дев'ять.

Родовий (кого?, чого?) - чотирьох тисяч вісімдесят дев'яти.

Давальний (кому?, чому?) - чотирьом тисячам вісімдесят дев'ятьом.

Знахідний (кого?, що?) - чотири тисячі вісімдесят дев'ять.

Орудний (ким?, чим?) - чотирьма тисячами вісімдесят дев'ятьма.

Давальний (кому?, чому?) - чотирьом тисячам вісімдесят дев'ятьом.

Місцевий (на кому?, на чому?) - на чотирьох тисячах вісімдесят дев'яти.

Кличний (вживається для звертання) - чотири тисячі вісімдесят дев'ять.

4,8(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ