М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SABA30031
SABA30031
19.12.2022 01:02 •  Українська мова

Від власних назв утворіть прикметники за до суфікса –ськ(ий), а від загальних – іменники за до суфікса -ств(о) і прикметники за до суфіксів –ськ(ий) і –н(ий) . Поясніть чергування. Запоріжжя, Прилуки, Бахмач, Калуш, Хортиця, Залісся, Ямпіль, Острог, Чернівці, Цюріх, Гринвіч, Дамаск, Данія, Зальцбург, Йоганнесбург; агент, сумісник, будівник, дисидент, домовласник, загарбник, чиновник, парламент, інтелігент, студент, читач, перекладач; гуцул, чех, узбек, француз, латиш; столиця, фонетика, техніка, до заслуга, увага, критика, рух, рік, сонце.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Matroskinnn
Matroskinnn
19.12.2022

 Моє улюблене заняття

Я дуже люблю вишивати хрестиком та гладдю. Вишивання мене заспокоює та налаштовує на позитивний лад.  Вишиваю я вже три роки. Спочатку мені бабуся показала, як це треба робити, подарувала вишивальні голки, п’яльці та муліне.

Вчилася я вишивати на кухонних рушничках. Я вишивала як готові візерунки, які знаходила в Інтернеті, так і ті, що вигадувала сама. З часом у мене виходило все краще, і минулого року я вишила скатертину для бабусі. По краю скатертини я гладдю вишила травичку, з якої визирають квіточки. Бабуся дуже зраділа подарунку і сказала, що пишається мною.

Частіше за все я вишиваю рушники та серветки. Я взагалі люблю власними руками робити речі, якими буде хтось користуватися. Таким чином, моє хобі не тільки приємне, але й корисне заняття.

4,6(23 оценок)
Ответ:
SofaBai
SofaBai
19.12.2022
Рядовий випадок - прикметник, позначає ознаку.
Рядовий із сусідньої частини - іменник, позначає особуПерший рік навчання - числівник, позначає порядок при рахунку.
Іванов - перший (кращий) учень - прикметник, позначає ознакуВін ішов спереду - прислівник, позначає ознаку дії.
Поперед колони йшов прапороносець - прийменник, служить для вираження просторових відносинГість устав, завдяки господарку за обід - дієприслівник, називає додаткову дію.
Завдяки турботливому відходу хворої швидко поправився - прийменник, служить для вираження причинних відносинЩо він показав? - займенник, указує на предмет.
Він сказав, що утомився - підрядний сполучник, зв'язує частини складного реченняМені потрібна одна ручка, а не два - числівники, називає кількість.
Одна ти мені дорога (тільки ти) - частка, обмежувальне значення
4,7(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ