ответ:
про дружбу всі говорять багато. я помітив, що дехто з моїх ровесників легко користується словом "друг", називаючи ним мало не половину класу наших однолітків. на моє переконання, слід розрізняти слова "друг", "приятель", "товариш". перші два слова дуже близькі за значенням, а от товаришів може бути багато, а друг — лише один. усі ми маємо товаришів, з багатьма маємо дружні стосунки, але не кожен із нас має справжнього друга.
коли я писав твір, мама підказала мені гарні слова, які давно сказав б. франклін: "брат може не бути другом, але друг — завжди брат". і це справді так, бо хто такий вірний приятель (друг)? насамперед, це близька тобі людина по духу, з якою приємно проводити час, приємно разом готувати уроки. він завжди буде поруч у скрутну хвилину, і я теж буду поруч у такий момент. справжні друзі разом і в скруті, і в радості. тому така людина — справжній скарб. такий друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не скаже: "мені вже не хочеться з тобою дружити". справжній друг — це на все життя. у мого тата є такий друг. і я дуже хочу, щоб у мене теж був такий друг на все життя.
Объяснение:
. У власному висловленні на ЗНО з української мови потрібно дотримуватися певної структури: теза, 2 аргументи, приклад з літератури чи іншого виду мистецтва, приклад з історії чи суспільно-політичного життя та висновок. На прикладах творів ЗНО-2021 року проаналізуємо, які помилки учні допускають найчастіше. Тема «Як стереотипи впливають на життя людини?» 2. Занадто багато загальної інформації написано в тезі та вказано причину такого впливу (а це вже аргумент). Достатньо одного загального речення. (Стереотипи – це певні уявлення, думки людей, які склалися впродовж певного часу.) Не треба писати багато загальної інформації. Чому саме так, ми пишемо у 2 абзаці. 3. Неправильно розуміють тему і в першому абзаці (теза) замість того, щоб давати відповідь на запитання, яке є у темі, висловлювати власну позицію, пишуть просто загальну інформацію про щось, пов’язане з темою. На жаль, дехто писав про те, що таке стереотипи, як вони виникають. А потрібно було про те, як саме стереотипи впливають, в чому їх негативний чи позитивний вплив. (Я вважаю, що одні стереотипи негативно впливають на життя людини, а інші – позитивно. Стереотип про те, що гроші потрібно постійно заощаджувати, забирає нашу сміливість у прийнятті рішень, не дає ризикувати, пробувати нові шляхи розв’язання проблем. Думка про те, що твої рідні – найкращі, є позитивним стереотипом, який допомагає нам будувати гарні стосунки з близькими.)
Мої найкращі літа проминули в стінах школи. І тепер, коли я обертаюсь назад, далеко-далеко видно обличчя моїх вчителів, методистів, практикантів, усіх, хто допомагав мені. Починаючи з першого, такого маленького, ала такого значущого класу, я була опікувана вчителями як рідна донька. Саме тому діти нерідко називають своїх класних керівників "класними мамами". Я вдячна всім тим, хто, взявши мене за руку, вів по стежках науки. Тільки так у мене був шанс не загубитися, не втратити правильний напрямок.
А потім, рік за роком, я впевнено підіймалась по драбині життя, спираючись на рідну школу. Завдяки ній я здобула найголовніші знання, без яких у нашому сьогоденні неможливо прожити. Школа - це дім, який плекає думки, вирощую геніїв та виховує президентів. Усі ми виходим зі школи та всі ми повинні з вдячністю згадувати її, коли прийде час.