М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Serega1418
Serega1418
27.06.2020 05:46 •  Українська мова

Іть,будь ласка, написати діалог на тему: "значення професії еколога для майбутнього"

👇
Ответ:
TeReNoRi
TeReNoRi
27.06.2020

Чим займається Еколог? У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишнього середовища. Вводяться нові закони про захист природи, затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисні споруди на підприємствах.

Екологи - це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, гине риба або літом випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини, тварин і людину. Якщо зміст шкідливих речовин вище критичного рівня, виявляють причини, складають прогноз розвитку ситуації. Фахівці вивчають наслідки запуску космічних ракет, контролюють діяльність шкідливих виробництв, стежать за утилізацією радіоактивних відходів. Вони з'ясовують причини природних катаклізмів і розробляють шляхи найменшої дії людей на природу.

Специфіка професії еколога:
Плюси професії:
Якщо пощастить часті відрядження по країні,
Моральне задоволення від свідомості того, що в черговий раз вдалося запобігти забрудненню навколишнього середовища,
Цю працю не можна назвати такою, що виснажує.
Мінуси професії:
Природоохоронні організації дуже сильно залежать від фінансування, а це позначається на рівні зарплат і наявність роботи,
Нерідко доводиться працювати в екстремальних умовах,
Може бути небезпечна для здоров'я, так іноді доводиться мати справу з отруйливими речовинами.

Де працює Еколог:
У природоохоронних організаціях, в муніципальних структурах, на крупних підприємствах, де існує штатна одиниця еколог, наприклад, зведення будь-якого промислового об'єкту обов'язково супроводжується оцінкою дії на навколишнє середовище.

4,8(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Arukaa2087
Arukaa2087
27.06.2020
Вопрос к предлогу поставить нельзя. Служебные слова и междометия не отвечают на вопросы.
Предлог (прийменник по-украински) – служебная неизменяемая часть речи, соединяющая слова (отличать от союзов, которые соединяют не слова, а синтаксические единицы: члены предложения или части сложного предложения) : в, к, с, на, из, у, сквозь, между, ради, посредством, во время, кругом, около, подобно, относительно, согласно, благодаря, спустя, несмотря на, неужели, в силу, в зависимости от, в связи с, по отношению к и проч. Он относится к существительному, составляя с ним предложно-падежное сочетание.
4,8(28 оценок)
Ответ:
Семён3228
Семён3228
27.06.2020
Сезонні перельоти птахів — унікальне явище в житті природи. Причому відлітають птахи, не тільки живуть у північних широтах, а й ті, які мешкають на півдні. Одних це змушує робити різке похолодання і нестача корму, інших — зміну вологості повітря. Як і чому вони обирають те чи інше місце для тимчасового перебування і куди саме вони направляються? Ці питання викликають жвавий інтерес у людей ще з глибокої давнини.Вони кочують в Середню Європу. Інші ж птиці покривають величезні дистанції. Наприклад, полярні крячки з півночі Американського континенту летять до Південної Америки, південну частину Африки і навіть до берегів Антарктиди. Деякі види птахів, що живуть у Східному Сибіру, ​​відправляються на зимівлю в Австралію. Далекосхідні кібчики обрали місцем зимівлі Південну Африку, а американські кулики — Гавайські острови.

Всупереч поширеній думці, не всі птахи летять на південь. Їх вибір часто визначається найбільш комфортними умовами маршруту для ситної годування і відпочинку. Наприклад, чернозобая гагари, ареал розповсюдження яких — Західна та Середня Сибір, летять через тундру в напрямку Білого моря, а потім — до берегів Скандинавського півострова і Балтійського моря. А маленькі пташки вівсянки-дубовики із середньої смуги Росії рухаються через Сибір і Далекий Схід у Китай. Про це говорять Наприклад, у Південній Сибіру бачили фламінго, які мешкають біля Каспійського моря і в тропіках, на Україну — свенсонова дрозда, який зимує в Північній Америці, а в середній смузі Росії — грифів сипів, що мешкають на Кавказі.
4,6(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ