-Добрий день, Артеме! Як твої справи?
-Привіт, Марічко! Та ось прихворів, прикинь втретє за цю осінь...-сумно зітхнув Артем.
-Ну ті даєш,це все через те, що ті не ведеш здоровий б життя.
-А хіба це так важливо?
-Ну звісно! Ті палиш, імунітет знижується тому ти і хворієш, тим паче твої легені тобі "дякую" не скажуть!
-От то горе, і що мені робити?
-Вести здоровий б життя. Проста істина. Тому що, здоровий б життя - це запорука нашого здоров'я!
-Так, я згоден с тобою, з чого мені почати?- З розумінням відповів Артем.
-Ну звісно, перш за все ти повинен кинути палити, це дуже шкідлива звичка. Проводити більше часу на свіжому повітрі та менше грати у комп'ютерні ігри, які ти так полюбляєш
-Так, ті вірно підмітила.
-Ах! Звісно, ще ти повинен їсти здорову, корисну їжу, а не ось ці чіпси. Можна? -Марічка забрала з рук Артема чіпси і викинула у смітник. - Так значно краще.
-Дякую тобі, обов'язково скористуюся твоїми порадами, а зараз мені вже час йти добому. Бувай
-Одужуй, бувай.
у сучасному світі багато жорстокості. люди з усіх сил намагаються вижити в кам’яних джунглях і зайняти гідне місце під сонцем, а це зовсім не просто. конкуренція між людьми величезна, боротьба за гідне існування триває без зупинки. такі умови життя роблять людей агресивними і безжалісними. для сучасної людини гроші стали основним сенсом життя і, прагнучи до них, він часом забуває про все. все можна купити за гроші: популярність, повагу, дружбу і навіть любов. гроші можуть вирішити будь-яку проблему.
чи можна людське щастя виміряти грошима? ні, звичайно ні. гроші не можуть дати людині внутрішню гармонію і душевну рівновагу, а без цього неможливо відчуття щастя. але тоді, чому в сучасному світі таку величезну роль грають гроші? просто гроші завжди займали в суспільстві важливе місце.
вони з давніх часів є засобом виконання людських бажань. на жаль, ці бажання в більшості своїй грішні і примітивні.у гонитві за комфортом і благополуччям люди знищують світ навколо себе, стаючи поступово все лінивіше і безпомічніше. вони вже й дня не можуть прожити без мобільного телефону, машини, телевізора. люди впевнені, що без цих речей їхнє життя стане нудною і нецікавою.
сучасні люди вчаться в університетах, ходять в спортзали. вони хочуть бути розумними і сильними. але чому вони не прагнуть стати сильніше духом? чому зовсім забувають про поняттях моральності та моралі?
всім нам добре відомо, що сучасне людське суспільство є інформаційним. тобто, найголовнішою цінністю для людини є інформація. це цілком логічно, адже виживання людини в більшості випадків забезпечується саме собою, воно вже перестало бути чимось надзвичайним. разом із зростанням важливості інформації самої по собі зросло значення і джерел інформації, які існують. як відомо, раніше найбільш популярним джерелом інформацією була книга, сьогодні їм став комп’ютер та інтернет, яким користуються багато людей і отримують з цього використання небачені раніше вигоди. чи дозволяє все це сказати, що комп’ютер може повністю замінити книгу?
думається, що, відпові на це питання, варто розглянути питання зручності, передусім, адже інформаційна складова книг і комп’ютера однакова. по-перше, тому, що через інтернет можна скачати практично будь-яку книгу, щоб потім читати її на екрані комп’ютера. по-друге, тому, що сьогодні існують дуже зручні комп’ютери у формі планшетів, які мають розмір і вагу, що не перевищує габарити книги, при цьому їх екран нітрохи не гірше аркуша паперу. тобто, виходячи з цих факторів, можна зробити висновок, що вже сьогодні комп’ютери стали більш зручними, ніж книги. і використовуються вони явно не менше, адже навіть так звані електронні книги по своїй структурі є в більшій мірі комп’ютерами, ніж звичайними книгами.
тоді чому ж багато з тих людей, які живуть сьогодні, все ще вважають звичайні книги з паперу більш гарними, ніж комп’ютери та аналогічні засоби? люди, які вважають та чинять таким чином, найчастіше говорять про те, що роблять вони це тому, що їм подобається гортати сторінки, робити позначки зрозумілим і звичним їм чином і навіть відчувати запах книг. що ж, такі висновки не витримують жодної критики. найбільша цінність книги – це інформація, яка в ній міститься, а не що-небудь ще, навіть якісь естетичні фактори. книга повинна розглядатися не з естетичної точки зору, а виключно з інформаційної. люди, які книгу як-небудь інакше, не розуміють дуже важливого.
я вважаю, що фактично комп’ютер вже замінив книгу. сучасні інформаційні технології дозволяють використовувати планшет замість книги, що набагато зручніше, адже в ньому зберігається більше інформації, що, як мінімум, економить місце, де раніше розташовувалися книги. думається, що вже незабаром ті, хто ві перевагу книги над комп’ютерам, прийдуть в себе і визнають, що використання комп’ютерів набагато зручніше і будуть йти в ногу з прогресом.
-доброго дня, тітонько Анно !
-привіт ,катрусю!,як поживаєш ? щось давно не заходжала .
- та Яна канікули їздила гостювати до бабусь .До речі пам'ятаєте ви мене пригощали пиріжками з яблуками ,ну такі вони смачні ,всім сподобалися ..
- що правда? ой...приємно .
- А поділіться зі мною рецептом ,хочу порадувати близьких.
- це мій власний рецепт ,гаразд ,зараз .
- дякую !
-берез пів кіло яблук,треш їх на терку ,потім додаєш стільки ж цукру . В тісто - мука,сода, 2 яйця і головний інгредієнт ...яблучний оцет .
- ще раз дякую ,дайте мені тоді цей оцет і п'ять яєць - гаразд.тримай
- скільки з мене ?
- 32 грн 50 копійок.
- ось .до побачення
-до побачення