М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elvira2020
elvira2020
17.06.2021 16:52 •  Українська мова

Поставте пропущені розділові знаки при відокремлених обставинах; обґрунтуйте їх. ​


Поставте пропущені розділові знаки при відокремлених обставинах; обґрунтуйте їх. ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dasharisk2104
dasharisk2104
17.06.2021
я відкриваю сімейний альбом, дивлюся на фотографії. На одній з них я бачу свою дитячу посмішку, наповнене щастям, в той день мені подарували красиву м'яку іграшку, іграшку моєї мрії. На цій фотографії я в червоних дитячих колготках, з голим животиком і кренделем в руках. Мене фотографувала мама, вона зробила все, що б я вийшов (вийшла) на фотографії дійсно чудово. В дитинстві у мене було дуже багато яскравих моментів, але цей був самим незабутнім. В цьому альбомі зберігатися дуже багато яскравих спогадів. На фото є вся моя сім'я, маленький (маленька) я, мої друзі, мої перші кроки. Батьки змогли передати всю історію мого життя. Я дуже вдячний (вдячна) їм за це. (міні-твір можна ще багато чого додати
4,6(87 оценок)
Ответ:
KsKitty
KsKitty
17.06.2021

урок

И ТА І В КІНЦІ ПРИСЛІВНИКІВ

Мета: сформулювати знання семикласників з основними правилами правопису голосних и та і в кінці прислівників; сприяти зміцненню навичок правопису прислівників з відповідною орфограмою, пояснювати її за до орфографічних правил; формувати загальнопізнавальні вміння правильно писати прислівники з вивченою орфограмою; комунікативні, усні та письмові навички мовлення; виховувати морально-етичні почуття.

Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок.

ХІД УРОКУ 

І. Організаційний момент

Актуалізація опорних знань учнів

1. Фронтальне опитування за темою «Прислівник».

1) Що називається прислівником?

2) На які питання вони відповідають?

3) Що означає прислівник?

4) Які є групи прислівників за значенням?

5) Назвати творення прислівників.

6) Як твориться вищий ступінь порівняння прислівників?

7) Як твориться найвищий ступінь?

8) Розказати про правопис н і нн у прислівниках.

2.Словниковий диктант – взаємоперевірка - перевірка у один одного

Радісно, сумно, щоденно, страшенно, несподівано, упевнено, лагідно, шалено, беззвучно, несподівано, незрівнянно, змістовно, відповідально, незліченно, напружено.

ІІ. Ознайомлення семикласників з темою, метою й завданнями уроку

Запишемо у зошит сьогоднішню дату,

Та «класна робота» старанно пишіть.

І тему цікаву ми будем вивчати

«И та і в кінці прислівників запишіть.

Вивчення нового матеріалу.

Пояснення схеми вчителем.

Я поясню вам матеріал але і в мене є до вас проблемне завдання.Я почну а ви продовжите.

№37 прочитайте правило і знайдіть що ще не сказали (Записує в таблицю)

иіпісля приг г, к, хнавкруги.пішки.верхиПісля ж.чПісля ж,ч, к з преф по-По-ведмежи по-товариськи, по-заячивночі, насторожіале: восени, почасти, безвісти ніколи завжди уповні вкупі насправді мимоволі сьогодні

Закріплення учнями

Користуючись алгоритмом ми з вами закріпимо і запам’ятаємо коли ж пишемо и та і в кінці прислівників.

Вправа 378(усно)

Вправа 379письмово

Вправа 380 Розподільний диктант

Творчий диктант (на дошці написано)

Утворити прислівники шляхом поєднання іменників з прийменником Пояснити написання.

В(глибина), в(гора), в(далина), в(ніч), в(ранок), в(середина), в(купа), в(кінець),

до(середина), до (гора), в(знак), на(вік).

З виділеними прислівником скласти словосполучення. Назвати головне і залежне слова.

Вправа 381

А зараз завдання для кмітливих, талановитих,здібних, обдарованих

Рольова гра продавець і покупець.

Фізкультхвилинка.

Дружно встаньте, потягніться,

до сонечка посміхніться

землі рідній поклоніться

вправо, вліво поверніться.

Раз присіли, два присіли,

І за парту тихо сіли

Вправа382 Самостійна робота

Вправа 383 перевіряємо ланцюжком

.Дослідження-відновлення

Відновити й записати прислів’я, дібравши їх продовження з другої колонки. Пояснити правопис наявних прислівників. Назвати орфограми.

Що маєш робити, … Хто спішить, … Лінивому … Грамоті вчиться — … Письменний бачить поноч(и,і) більше, … Хто нічого не робить, …все нікол(и,і).той нікол(и,і) не має часу.завжд(и,і) пригодиться.то зроби сьогодн(и,і).як неписьменний удень.той двіч(и,і) робить. 

З’ясувати тематику прислів’їв.

Дослідження – відновлення (відновити фразеологічні звороти, уставивши потрібні прислівники з правої колонки)

…вітер віє навпомацки

…не впасти зі сміху згори

падати… напівдорозі

і вдень і… навколішки

іти… верхи

дивитися…вниз двічі

зупинятися… трохи

їздити… вночі

не раз і не… віднині

…й довіку звідки

Творча робота

Скласти автобіографічний міні- твір про один із випадків, що трапився у вашому житті, використовуючи подані прислівники.

Увечер.., навкруг.., відтод.., навшпиньк.., напередодн.., момивол..

Підсумок уроку

-Які знання сформував у вас сьогоднішній урок?

Оцінювання.

Домашнє завдання

))37 вправа 384

4,4(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ