БлакитнXого неба (якого?) — с. р., одн., Р. в. яскравxим сонцем (яким?) — с. р., одн., О. в. темнzа зелень (яка?) — ж. р., одн., Н. в. ялиновXого лісу (якого?) — ч. р., одн., Р. в. велетенськzі сірzі буки (які?) — мн., Н. в. оголенzі гілки (які?) — ж. р., одн., З. в. веселxим дзвоном (яким?) — ч. р., одн., О. в. гірськXого потоку (якого?) — ч. р., одн., Р. в.
Чари, що це таке? Чи вони існують? Чи можуть чари вплинути на людське життя? Чи можуть чари змінити людину? Іноді у нашому житті трапляється момент коли нам потрідна до підтримка. Не маючи змоги поділитися привогами з дорогими для нас людьми, ми думаємо що так буде краще і звертаємося за до до різних провидець, ворожок і екстрасенсів. На мою думку це і є чари.Вони існують тільки тоді , коли ти думаєш що подія яка з тобою трапилася їхня заслуга, а не обставини долі. Хіба можливо змінити себе в середині не хотячи цього? Звісно ні, чари тут ніяк не до Тільки самому можливо змінити себе,тіки по своїй силі волі. Чари , але насамперед тривоги і переживання можуть змінити зовнішність. (На дане питання я вже сьгодні відповідала іншій людині)
1.Прийменник-службова частина мови,яка разом з відмінковими закінченнями іменників,займенників і числівників виражає відношення між словами у реченні.(називається так,тому що означає той,що стоїть при іменнику). 2.Прийменники разом із повнозначними словами виражають поняття,явища.. .Отже в контексті вони набувають певного значення,вказуючи на ті чи інші смислові відношення між словами в словосполученнях,напр.:іти до школи,іти зі школи,іти коло школи,іти від школи. 3.Прийменники не мають самостійного лексичного значення,тому членами речення не виступають.
БлакитнXого неба (якого?) — с. р., одн., Р. в.
яскравxим сонцем (яким?) — с. р., одн., О. в.
темнzа зелень (яка?) — ж. р., одн., Н. в.
ялиновXого лісу (якого?) — ч. р., одн., Р. в.
велетенськzі сірzі буки (які?) — мн., Н. в.
оголенzі гілки (які?) — ж. р., одн., З. в.
веселxим дзвоном (яким?) — ч. р., одн., О. в.
гірськXого потоку (якого?) — ч. р., одн., Р. в.