М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Pidoraser
Pidoraser
13.09.2020 03:21 •  Українська мова

Виконайте словопаврний розбір слів 6 клас
Зимовий
Український
Пролісок
Прибережний​

👇
Открыть все ответы
Ответ:

ответ:

вот:

объяснение:

всі чотири пори року по своєму унікальні, у кожного з них є свої особливі риси, які з кожним роком дивують своїми красивими явищами. у кожної людини є своє улюблена пора року. комусь подобається весна, кому-то літо, а кому-то осінь або зима. все залежить від смаку і переваги. почнемо з весни.

весна - це прекрасна пора року, який включає в себе березень, квітень і травень місяці. з її приходом відроджується природа і починається нове життя. поступово тане сніг і мороз, відчувається свіжий подих. на блакитному небі світить сонечко, зігріваючи своїми променями. вранці прокидаєшся від співу птахів, які намагаються розповісти матінці-природі про прихід довгоочікуваної весни. між деревами з'являються перші маленькі проліски, які з завзяттям пробиваються крізь товстий торішній сніг.

літо - чудова, яскраве і різнобарвне час, що складається з червня, липня і серпня місяців. влітку дні стають довшими, а ніч коротше. природа ставати зеленной, в блакитному небі сяє сліпуче сонце, птахи не перестають співати з своїми дзвінкими голосами. а під вечір спів птахів змінюється на хор цвіркунів, який не припиняється до самого ранку.

осінь дивовижний час року, що включає в себе вересень, жовтень і листопад. у цю пору року природа готуватися до холодної зими, фарбуючи себе особливими, незвичайними фарбами. листя дерев з зеленого перетворюються в жовтий, але найпрекрасніше в цей час, це що збирається стиглий урожай, який радує нас своєю різноманітністю смаків. адже не дарма осінь прозвали золотим часом року.

зима є спокійним і тихим порою року. складається з грудня, січня і лютого. взимку природа вкривається білим снігом і засинає, поки не розбудять перші вісники весни. настають холоди і сильні морози, які зачаровують своєю красою. особливо вранці все блищить, как-будто з неба посипалися алмази і діаманти, а вікна розмальовується химерними візерунками. також в цей час святкується саме довгоочікуване свято року - це новий рік, з настанням якого люди починають нове життя.

4,7(8 оценок)
Ответ:
yfbft
yfbft
13.09.2020
Риси характеру Марусі Богуславки: добра, відповідальна, турботлива, співчутлива, рішуча, здатна на самопожертву, патріотка
Маруся — проста дівчина-бранка з благородною, чистою душею. Вона не забула своєї вітчизни, народу і прагне врятувати козаків-невільників. Звідси благородні риси і вчинки героїні. Маруся Богуславка не осуджується в думі, хоч вона і «потурчилась, побусурманилась». Навпаки, співець викликає до неї глибоке співчуття у слухачів, наділяє її багатьма позитивними якостями: християнська земля для неї — «наша», Маруся постійно думає про змучених невільників і здійснює свій задум — допомагає їм вирватись з ненависної турецької каторги. Тож Маруся приходить до козаків-невільників, які «тридцять літ у неволі пробувають, божого світу, сонця праведного у вічі собі не видають», і обіцяє їм на Великдень дати ключі від темниці (саме тоді «пан турецький», її чоловік, має «до мечеті від’їжджати», а їй залишить ключі). Хоч козаки-невольники і не повірили спочатку в щирість наміру Марусі, а стали проклинати її, проте Маруся дотримала свого слова — вона визволила козаків з неволі, хоч сама з ними не захотіла тікати в рідну землю, і не могла вже залишити чужої країни.
Трагедія Марусі в тому, що вона, ставши жінкою турецького хана, не забула батьків своїх, свого рідного краю. Патріотичні почуття десь глибоко озиваються в її серці, і вона відважується на дуже ризикований крок: визволяє своїх земляків-невольників. Таким чином, патріотичний вчинок, який здійснила Маруся Богуславка, свідчить про її велику любов до рідної землі, до українського народу.
Как-то так, писала сама сочинение когда-то думаю тебе много знаю о Маруси ведь мы с одного города как-бы) что не понятно есть переводчик
4,6(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ