- Доброго дня, Ганно Степанівно!
- Здрастуй, Петро! А ти чому не у школі в такий час?
- Так зараз же весняні канікули. До наступного понеділка ми відпочиваємо.
- Зрозуміло! Ну, канікули – це добре. Можна переробити купу корисних справ. От ти, наприклад, на що витрачаєш вільний час?
- О, багато на що! Гуляю, читаю книжки, вчуся працювати на комп’ютері…
- Молодець! А чи багато вам задають на канікули?
- Так, задають немало. Це ж канікули посередині семестру. Ось по літературі два великих твори задали, доповідь по географії та ще декілька задач та вправ. Сумувати ніколи!
- То й добре. А зі шкільними товаришами спілкуєшся на канікулах?
- Звичайно! Тільки багато хто з них їде кудись відпочити. Зате потім повертаються з новими враженнями та розповідають багато цікавого! А як справи в Миколи?
- Усе добре. Микола зараз на лекціях – у студентів немає канікул у середині семестру.
- Справді? Це, мабуть, важко – вчитися півроку безперервно.
- Мабуть, спочатку так, а потім звикають. Ну добре, відпочивай! Переказуй вітання мамі!
- Дякую, а Ви – Миколі! До побачення!
Що таке щастя в моєму розумінні? Слово «щастя». Кожен його розуміє по-своєму. Деякі мої однокласники вважають, що бути щасливим — значить жити в достатку, мати дорогі іграшки, красивий модний одяг та закордонний автомобіль. Я поважаю їхню думку, але. маю трохи іншу точку зору. Нещодавно в магазині я зустрів свого знайомого старенького дідуся. Він стояв у черзі за хлібом, підпершись палицею. Ми разом вийшли з магазину і пішли додому. В розмові зі мною дідусь розповів про пригоду, яка сталася з ним. Одного дня він поспішав на роботу, переходячи дорогу, не помітив п'яного мотоцикліста. Від страшної травми, ногу врятувати не вдалося. Зараз він має протез, який весь час створює незручності. І тоді я подумав, коли виросту, обов'язково стану лікарем, буду допомагати всім, хто цього потребує. Можливо, у майбутньому хірурги будуть робити найскладніші операції, щоб рятувати людей.
Хіба допомагати іншим — це несправжнє щастя?
начебто буде ось так.
Объяснение:
.