1. Помилку допущено в рядку:
А) кидатися в очі (впадати в очі)
2. Побудуйте речення з паронімами:
жилий — житловий, громадський — громадянський.
Ми вважали, що цей будинок давно покинутий, а він, як виявилося, жилий. Неподалік був збудований новий житловий будинок.
Я користуюся громадським транспортом. Брати участь у виборах - наш громадянський обов"язок.
3. З'ясуйте значення фразеологізмів:
Авгієві стайні - безладдя, місце, де давно не прибирали.
умити руки - не брати участі у якихось діях.
«Путешествия в некоторые отдалённые страны мира в четырёх частях: сочинение Ле́мюэля Гулливе́ра, сначала хирурга, а затем капитана нескольких кораблей» (англ. Travels into Several Remote Nations of the World, in Four Parts. By Lemuel Gulliver, First a Surgeon, and then a Captain of Several Ships), часто сокращённо «Путешествия Гулливе́ра» (англ. Gulliver's Travels) — сатирико-фантастический роман Джонатана Свифта, в котором ярко и остроумно высмеиваются человеческие и общественные пороки[1].
Объяснение:
На мій погляд наш клас дуже гумористичний, жартівливий. Але мені здаєтся, що мій клас найцікавиший та найкращий. Бувають такі моменти що ми споримо, або деремося, але ми все одно страємося бути одною командою. Стараємося преодоліти всі перешкоди, які нас дуже часто переслідують. Скільки вже разів ми вигравали в різних олімпіадах, чи друге інше. Просто коли це я записую згадую всі ці моменти які відбувалися за ( скільки років ти вчишься у школі, стільки і напиши), та не могу здержати свої слезинки. Та я розумію що багатьом іншим людям не хочеться йти до школи. Але вони не розуміють що скоро це все скінчиться та ми вже підемо зі школи! И вже не зустрінемося! Не побачимо ці смішні лиця, и будемо розуміти що не треба було торопити час. Потім у нас взагалі не залишиться часу щоь з кимось побалакати. Так може зараз мене ніхто не зможе зрозуміти, я розумію. Тому що не кожна людина це ще зрозуміла...
Відповідь:
1-в( я так думаю)
2-Жилому будинку стоїть житловий камін.
Громадська влада вибрала громадянського ватажка
3-А́вгієві ста́йні — в грецькій міфології обора царя Еліди Авгія, що мав багато худоби й не чистив обору від гною 30 років. ... У сучасній мові крилатий вираз авгієві стайні означає надзвичайно забруднене місце, велике безладдя або вкрай занедбані й заплутані справи.
Умивання рук — вид ритуального обмивання в різних релігіях, а також крилатий вираз, що означає «усунутися від відповідальності, оголосити про свою неучасть у справі» (відоме словосполучення «я умиваю руки»)'.
Пояснення:
Вроде так