Праця — доцільна діяльність людини, спрямована на збереження, видозміну, пристосування середовища проживання для задоволення своїх потреб, на виробництво товарів і послуг. Праця як процес адаптації людини до зовнішнього середовища характеризувався розвитком і вдосконаленням поділу праці, його знарядь і засобів”, – відповідає Вікіпедія.
Іншими словами праця – це будь-які дії, які спрямовані на покращення свого життя.
Мрія, іноді марення — процес фантазування, при якому людина прогнозує деякі майбутні події, настання яких вона натхненно бажає. Слово «мрія» винайшов в «пошевченківську епоху» український письменник Михайло Старицький, утворивши його з дієслова мріти («неясно виднітися», «бовваніти»).
Вона відіграє не менш важливу роль у праці. З самого дитинства батьки кажуть: ” Ти повинен докладати не мало зусиль і старанно працювати, щоб здійснити свою мрію “, не слово в слово, але сенс залишається такий самий.
І я не можу з цим не погодитись, бо на справді так і є. Одне бажання, без яких-небудь дій, спрямованих на втілення мрії у життя, не до в її реалізації.
Але є праця розумова і праця фізична і всі ми відчуваємо різницю між ними, вагому різницю.
З цього випливають ще декілька питань. Яка праця важча? Яка праця більше варта поваги – фізична чи інтелектуальна?
Фізична праця не менш важча ніж інтелектуальна і навпаки, обидві праці вимагають вкладення немалих зусиль і витрати значної кількості часу. Просто в першому випадку акцент робиться на фізичні дані і здатності, а в другому на розумових здібностях і стресостійкості.
Поваги заслуговують обидві праці однаково. Можна сказати, що це один великий механізм, де кожна деталь важлива і тісно пов’язана з іншою. Без інтелектуальної праці не було б і фізичної, так само без фізичної не існувало б інтелектуальної.
Тому я можу зробити такий висновок: неважливо, чим людина займається, кожен з нас однаково заслуговує поваги
За яку працю треба більше поважати людину – за фізичну чи інтелектуальну?
Особисто для мене повага до тієї чи іншої людини не пов'язана з її фізичною чи інтелектуальною працею. Тобто я не можу сказати, що поважаю всіх людей за їх фізичну працю і автоматично не поважаю за інтелектуальну. Поважаю людей за їх чесність, щирість, мудрість, щедрість, здатність до самопожертви тощо. А ці якості можуть належати як тій людині, яка працює інтелектуально, так і тій, яка працює фізично.
Інша справа, що люди, які працюють фізично у нашій країні у переважній більшості не забезпечені фінансово на належному рівні, а особисто для мене це і є неповага до них. Фізична праця знецінена і на це хотілось би звернути увагу тих, хто знаходяться при владі.
Я поважаю хліборобів, шахтарів, слюсарів, столярів, вчителів, дизайнерів, системних адміністраторів – людей будь-якої професії, якщо вони професіонали у своїй справі, поліпшують життя людей результатами своєї праці, мають певні моральні якості, які, наприклад, не дозволяють брати хабарі на робочому місці. Такі люди, однозначно, заслуговують на повагу.
Сначал иди выучись нормально, а потом задавай вопросы
Объяснение:
Вот же потерянное поколоние