М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Які книжки ти любиш читати? чому? напиши про це текст-міркування(5-7 речень).

👇
Ответ:
viahseslav
viahseslav
20.06.2021

Я люблю читати різні книжки. Мене приваблюють детективи, фантастика. пригодницькі романи та оповідання. Читати потрібно всім, тому що це дуже корисно - по-перше: розвивається та збагачується словниковий запас; по-друге: ми вчимося правильно читати та записувати слова. В сучасному житті багато школярів не приділяють належної уваги до книг, але це цілком виправимо - треба батькам заставляти читати дітей книжки та розвивати їхній інтелект та розумову і словесну здатність.

4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Одного ясного дня, дiдусь сiяв восени пшеницю. Потiм раптом подув вiтер, почав моросити дощик i дiдусь вирiшив скорiше сховатися в свiй теплий будиночок. Але одне зернятко видув вiтер i воно опинилося зовсiм одне в грудцi землi, яке пролежало там доти, доки не прийшла весна. Пролежавши пiд землею усю сувору зиму, маленьке зернятко набралося сил, тепла та проросло. Дiдусь,вийшовши на огород здивувався. Звiдкиля ж узялося тут зернятко,яке так жваво проросло. Дiдусь дбав про це ще зовсiм маленьке зернятко. Згодом наступило тепле та сонячне лiто. За лiто маленьке зерно пiдросло та росплодилося. Так i простоявши майже все лiто великi пагони пшеницi, були скошанi дiдусем.Вiн iх перемолов та морозною зимою ласувавши смачними пирiжками дивився на пустий огород, який незабаром буде знову проросший золотистою пшеницею!
4,8(31 оценок)
Ответ:
Звільнення - воля (при словотворенні; в корені слова). Ходити - хід (словотворення: в корені). Збоку - бік (словотворення; в корені). Шість - шостий(при словотворенні; в корені),  шести(при словозміні). Відомість - веду(словотворення; в корені). Постіль - стелити(словотворення; в корені). Загін - загону (словозміна; в корені). Ліг - лежачи, лежня(словотворення; в корені). Ременя - ремінь(словозміна; в корені). Дозори - дозір(словозміна; в корені).Двірник - двору (словотворення; в корені). Поклін - поклону(словозміна; в корені). Надвечір`я - вечеря - вечоровий(словотворення; в корені). Спекти - пік(словотворення; в корені). Перешіптуватися - шепіт(словотворення; в корені). Отвір - отвору(словозміна; в корені).
4,4(6 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ