Книга і комп*ютер. За чим майбутнє?
Я думаю, що комп*ютер не є настільки корисним, як про нього думають багато моїх ровесників. Адже, він погіршує пам*ять, зір та вбиває наш час. Також люди, які багато часу проводять за комп*ютером втрачають навики спілкування з реальними людьми, разом з тим втрачають такі властиві людям почуття як милосердя та до ближньому. Лікарі радять проводять перед екраном ПК не більше трьох годин на день. Звичайно, комп"ютер часто приходить нам на до в різних ситуаціях і полегшує нам приготування уроків, надає можоивість спілкуватися з людьми на далекійвідстані, але книги він замінити не зможе.
Книга виховує людину, розвиває її уяву, пам"ять, людські якості, дає зрозуміти у чому полягають найвищі цінності і мета людського життя, звичайно, якщо це хороша книга, на жаль, в наш час не всі видання можуть виховати порядну особистість. ТОму книги треба ретельно підбирати.
Зрозуміло, що в люди майбутнього надаватимуть перевагу комп"ютеру, але не можна цуратися книг, недарма в народі кажуть: "Книга вчить, як на світі жить", про комп"ютер такого на скажеш.
За швацькою машинкою. Перш ніж приступити до роботи за звичайною швацькою машиною, слід добре вивчити її конструкцію, зокрема окремих вузлів, послідовність роботи, а вже потім продовжити навчання. Читаючи інструкцію, зверніть увагу на розділ «Призначення машини», де чітко виписано всі її можливі функції, це знадобиться в практичному застосуванні. Починати навчання краще на «Чайці» — звичайній, без електричного приводу швацькій машині. Не треба поспішати — краще спробувати для вироблення навичок попрацювати на холостому ходу з піднятою лапкою.
Найперше слід оглянути робоче місце перед голкою, щоб там не було сторонніх предметів, далі слід переконатися, що голка на місці та встановлена так, як передбачено інструкцією.
Для початку роботи маховик слід повернути до себе і з до або ручного обладнання, або педальної панелі стежити, щоб маховик весь час рухався в заданому режимі, інакше відбудеться заплутування ниток у човниковому пристрої.
Перш ніж почати шити, необхідно ввести голку в матеріал, притримуючи кінці ниток (верхньої і нижньої), потім плавно опустити лапку для притискання і зробити 2-3 повороти маховиком. Слід уважно дотримуватися вказівок, яким чином заправляються верхня нитка (котушка) і нижня нитка (човник), інакше машинка шити не буде. Коли вже лапка опущена і почалося шиття, то однією або двома руками притримуйте тканину, аби вона рівно заходила під стіжок. Треба бути уважним і не поспішати, бо якщо близько тримати руку від лапки, палець ненароком може потрапити під голку.
При будь-якому порушенні роботи машини слід негайно звернутися до інструкції, де описано не тільки правила роботи, а й можливі поломки, та як їх усунути. Добре, якщо поруч буде добрий і мудрий наставник, тоді ви швидко опануєте навички шиття.