М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Допущено пунктуаційну помилку е складносурядному реченні в рядку. A Спадщина Франка є багатющою однак она е мало вивченою
Б не тільки злива мела в ту ніч а и лисманими марали потрежань від
Спеки поля.
в де-не-де біля вирв сивіє безводнии полин, або кудиться пахучий
чебрець.
Не лише ми з Піратом боялись баби, а й мати остерігалась к прокльонів​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
plotnikdias
plotnikdias
26.02.2023

1. Надворі по-весняному тепло, тому ми з подругою на завтра запланували зустріч у парку о восьмій годині двадцять хвилин.

2. Щоб краще запам’ятати теорію, потрібно раз у раз вголос промовляти матеріал.

3. Сьогодні уві сні я побачила найкращий рідний край.

4. Ми з подругою пліч-о-пліч долаємо всі труднощі разом, будь-що аніскілечки нас не лякає.

5. Студенти більш-менш зрозуміли тему, але три студенти самостійну роботу написали абияк.

6. В нашій групі вчиться тридцять студентів, але сьогодні на заняттях не було сімох.

7. Ольга спересердя крикнула на Миколу і навідріз відмовилася розмовляти з ним віч-на-віч.

8. Діти босоніж бігали навздогін по росі, повсякчас сміючись та з розгону падаючи на землю.

9. Ми пишемо домашнє завдання, а так хочемо гуляти надворі (якщо в значенні поза приміщенням) або на дворі (якщо мова йде про двір біля будинку).

10. Ти почитала б що-небудь.

11. «Не підкажеш, котра зараз година?» - «10.05» (п'ять хвилин на одинадцяту; п'ять хвилин по десятій; десята година п'ять хвилин)

12. До Бога не підскочиш, в землю не провалишся.

4,8(3 оценок)
Ответ:
Lulu117
Lulu117
26.02.2023

Як краса врятувала берізку Одного разу посадили великий новий ліс: дуби, липи, берест. Росли саджан­ці повільно, а бур'яни між ними - швидко. Не давали вони маленьким деревцям вирости, піднятися. Не знали люди, як бур'янів позбутися. От і старший лісник порадив посадити поміж дерев берізки. Вони, мовляв, ростуть швидко і знищать бур'яни, бо залишать їх без сонця. Так і зробили. Через кілька років підросли берізки, знищили геть усі бур'яни, але й іншим деревам не давали росту, заступали їм сонце. Вирішили зрубати берізки. Був ясний, сонячний вересневий день. Послали бригаду лісорубів. Берізки з білими стовбурами, золотистими листочками на тлі яскраво-синього неба були такими гарними! Зупинились лісоруби, завмерли від краси. Не піднялась рука з сокирою вчинити розправу над деревами. Розміркували, що можна інші деревця пересадити на окремі ділянки. І досі росте білокорий березовий гай, даруючи людям насолоду. Гарна береза, та все ж наймальовничіша вона восени, коли кожен її листочок виблискує, наче виграє на сонці. Недаремно ж кажуть "золота береза".

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ