У світі все побудовано на протилежності. Є день і ніч, біле і чорне, чоловік і жінка, добро і зло. Зі злом нас знайомлять рано, читаючи казки у дитинстві. В кожній казці є протистояння добра та зла. Казки - це втілення життя. Так само і в житті поруч з добром крокує і зло. У казках добро завжди перемагає зло. Але в житті таке трапляється дуже рідко. Тому що, якщо людина починає шкодити ішим, то їй хочеться все більше і більше шкодити. Вона стає злою, підлою, брехливоюТому зло нічого не дасть крім зла, адже людина не зміниться, вона вже звикла до цієї риси характеру, до такого життя і буде надалі породжувати зло.
Екскурсія в осінній парк. Наш улюблений парк з усіх сторін оточений деревами.Ось стоїть притихла берізка на якій стрекоче сорока-білобока.Варто пройти ще небагато далі,як починається простора галявина де прив*яла трава покрита дощовими краплинами,які сіють як сльози. Великі різблені,пожовклі листя дуба здаються лаковими.Між ними чути шуркіт та стукіт невгамовного дятла.Всюди панує тиша,лише інколи шелестить пожовкле листя. Прогулянка тривола б бовшо,якби не кучеряві хмари,які принесли холод та дощові краплини,але немає нічого приємнішого,ніж прогулянка по осінньому парку.
Зі злом нас знайомлять рано, читаючи казки у дитинстві. В кожній казці є протистояння добра та зла. Казки - це втілення життя. Так само і в житті поруч з добром крокує і зло.
У казках добро завжди перемагає зло. Але в житті таке трапляється дуже рідко. Тому що, якщо людина починає шкодити ішим, то їй хочеться все більше і більше шкодити. Вона стає злою, підлою, брехливоюТому зло нічого не дасть крім зла, адже людина не зміниться, вона вже звикла до цієї риси характеру, до такого життя і буде надалі породжувати зло.