М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вызнач у якій формі вжито дієслова у фразеологичних зворотах заговорювати зуби ловити гав :А)У неозначеній формі Б)у формі на ,но, то В)в особовій формі Г) у формі діеприслівника​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Soniasizova
Soniasizova
03.01.2020

ответ: Уночі(прислівник, обставина), коли(займенник, обставина) з(прийменник) глибин(іменник, обставина) космосу(іменник, означення) проступають(дієслово, присудок) зорі(іменник, підмет), пробиваються(дієслово, присудок) скупим(прикметник, означення) світлом(іменник, обставина) до(прийменник) нас(займенник, додаток), ми(займенник, підмет) відчуваємо(дієслово, присудок), що(займенник, додаток) йдемо(дієслово, присудок) не(частка) просто (частка) по(прийменник) землі(іменник, додаток)—йдемо(дієслово, присудок) по(прийменник) планеті(іменник, додаток)(Речення розповідне, неокличне, складне, складається з трьох нерівноправних частин, поєднаних сполучниками підрядності):

1. Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками;

2. Просте, головне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене;

3.Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).

Объяснение: там де в дужках підкреслила обставина(штрих-пунктир), означення (хвиляста), додаток(пунктир), підмет(риска), присудок(дві риски) і речення пронумеруй

4,4(64 оценок)
Ответ:
samira21111
samira21111
03.01.2020
Багато в Україні є красивих міст і сіл, але найбільше мені подобається рідне місто. У ньому я народився і живу, тут я познайомився зі своїми друзями, пішов у школу. Мій дідусь живе разом з нами. Він часто розповідає цікаві історії про наше місто і його мешканців. І в школі на уроках народознавства та історії вчителі розповідають нам про славетне минуле нашого рідного краю. 
Колись, у сиву давнину, в степу виникла невеличка фортеця. її збудували козаки, які мужньо захищали свій народ від татар. Закінчилась війна, фортеця перетворилася спочатку на містечко, а потім на велике місто — справжній промисловий і культурний центр. У ньому є багато проспектів з красивими будинками, театри і кінотеатри, зоопарк, парки відпочинку. 
З мамою у вихідні дні ми прогулюємося його чепурними вулицями. Мені приємно бродити в тіні дерев вулицями і дивитися на все, що відбувається навколо, бо я своє місто дуже люблю. 
4,6(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ