М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Bідновіть первісну форму фразсологізмів і запишіть правильно (рід і число прикметників можна змінювати).
Китайське стовпотворіння, Еолові муки, меч Тантала, троянська стіна, золота труба, вавилонський кинь, ерихонська арфа, геростратова послуга, дамоклові лаври, ведмежа голова.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lydakkr
lydakkr
09.11.2021

Відповідь:

1. Гарячі коні помахували обтиканими виноградним листям головами, а дівчинка у вінку з виноградної гіллячки тягла за собою на віз кілька стятих батьком довгих лозин з делікатним лапатим листом та позакручуваними тоненькими вусиками. (М. Коцюбинський.)   - я би не відокремлювала нічого, але якщо мусить бути щось виділено комами, то поширені неузгоджені означення після означуваного слова з делікатним лапатим листом та позакручуваними тоненькими

вусиками

2. Наляканий громовицею (відтінок причини),  кінь тихенько заіржав. (М. Стельмах.) 3. Сірі султани пилюки, звихреної конем (пвсля означуваного слова), осідали на скошеній стерні.  (Григорій Тютюнник.) 4. Сповнений любові (відноситься до особового займенника), я іду по вулиці вузькій. (В. Сосюра.) 5. Налита сонцем і вітрами (відокремлений від означуваного слова іншими членами речення), хлюпоче веслами весна. (М. Стельмах.) 6. Враз темніє, і, до цвяшків подібні (відокремлений від означуваного слова іншими членами речення), прорізуються зорі мовчазні в осіннім небі. (Л. Первомайський.) 7. На галяву вискакує з гущини сарна і, зачарована чудовим концертом (відтінок причини), зупиняється. (М. Коцюбинський.) 8. Сполоханий світлом (відтінок причини), хижак звів голову й  пильно дивився у віконце. (М. Трублаїні.)

Пояснення:

4,4(73 оценок)
Ответ:
божена2006
божена2006
09.11.2021
Велика Вітчизняна війна — термін, яким радянська історіографія та низка істориків країн колишнього СРСР окреслюють радянсько-німецький збройний конфлікт 1941-1945 років у рамках Другої світової війни. Був створений радянською пропагандою за зразком російської «Вітчизняної війни» з французами 1812 року. На думку кандидата історичних наук Володимира В'ятровича, приставка «Велика» додана для підкреслення значущості радянсько-німецького конфлікту для СРСР, масштабів та наслідків цього конфлікту для Європи. Конфлікт, представлений як Велика Вітчизняна війна, став наріжним націотворчим міфом СРСР, що служив основою формування радянської ідентичності, а в перспективі й радянського народу.
4,8(77 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ