2. Складений іменний присудок є в реченні: А. Матері забуть не в силі. Б. Увечері люди почали сходитись. В. Я – долонька рідної ріллі. Г . Ми протирали штани на шкільній парті.
1) Заболотний каже до мене згодом, що в літах дитинства, можливо, закодовано щось вельми до душі необхідне. 2) Тамара каже, що таку небайдужість до всього в людині можна тільки вітати. 3) Всміхаючись, співоче говорила Шура, що як чудово загриміло. 5) Черниш попередив Маковея, що може його питатимуть, то він буде у Сагайдинім окопі. 7) Великий учений Ціолковський писав, що Земля - колиска людства, але ж не можна вічно жити в колисці. 8) О. Довженко говорив, що наше завдання - утвердити в мистецтві образ народу, його безнастанне внутрішнє збагачення, молодість і силу, його духовну красу.
Твір на тему "Як я допомагаю своїм батькам" можна скласти так: Я люблю допомагати своїми батьками. Трудитися разом - це завжди весело. Я маю свої хатні обов'язки. Щосуботи разом з татком я ходжу до магазину по продукти. Я допомагаю йому нести сумки. Після того, як ми приходимо з магазину, я починаю прибирати свою кімнату. Я розкладаю речі по місцях, витираю пил, мию підлогу. Щонеділі ми з батьками разом готуємо обід. Ця частина хатніх обов'язків - моя найулюбленіша. Мені ніколи не важко до батькам, і я з радістю виконую усю роботу по дому.
б
Объяснение:
правильна відповідь б