Одна із самих сумних дат за всю історію не тільки України, але й, мабуть, усього світу. В цей день, 22 червня 1941 року почалася Велика Вітчизняна війна. Так само, в цей день віддають належне і прославляють ветеранів цієї війни, відзначаючи День пам'яті і скорботи. Згідно з указом президента України, це свято з'явивилося ще в 2000 році. Щоб ми не забували про війну і людей, які її пройшли.
День початку Великої Вітчизняної війни 2017: історія
22 червня 1941 року фашистська Німеччина, без оголошення війни, завдала масивні удари по безлічі стратегічних об'єктів і міст на території Радянського Союзу, це і послужило початком Великої Вітчизняної війни. Тривала сама війна цілих чотири роки, а якщо бути конкретніше, то 1418 днів. За цей час СРСР втратив понад 25 мільйонів людей, а кожен п'ятий українець загинув або пропав безвісти. Але ці втрати не були марними. Після героїчної оборони Сталінграда, в 1942 році, радянські війська почали відбивати наступ фашистської Німеччини. Надалі Червоної армії вдалося звільнити не тільки територію Радянського Союзу, але і всієї захопленої Європи, аж до Берліна. Саме так закінчилася ця війна, але ми ніколи не забудемо день початку Великої Вітчизняної. 2017 – це вже 76 річниця цієї трагедії, але все ще будуть проводитися масові свята, на честь загиблих, і пройшли цю війну.
День початку Великої Вітчизняної війни 2017: як відмічається
Святом це назвати складно, але це трагедію пам'ятають усі. Саме тому, в цей день проходять масові урочистості на підтримку ветеранів. Ще в 2000 році був заснований "День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні", на честь дня початку Великої Вітчизняної війни. Проходитимуть різні концерти, марші, пам'ятні заходи, будуть носити квіти до пам'ятників та могил загиблих у цей день. Громадяни країн, які брали участь у Великій Вітчизняній війні, будуть згадувати своїх близьких, запалювати свічки і шанувати їх героїзм.
Як я перемагаю свою лінь.
Я переконаний, що лінь - загальна проблема, яка рано чи пізно настигає ледь не кожного з нас. І перемога в цій боротьбі дається ой як не легко.
Мені, наприклад, іноді нестерпно важко буває рано-вранці залишити власне ліжко! Ну як з цим боротися? Хоча є один б: я мотивую себе тим, що сьогодні мене чекає купа цікавих зустрічей, приголомшливих новин, важливих справ. Найголовніше - умовити себе в тому, що сьогодні все буде ду-у-у-же приємно, корисно і весело.
Іноді мені вкрай необхідно виконати якусь нудну, одноманітну роботу, яка здається просто каторгою; тоді я обіцяю собі якогось подарунка, нагороди за її виконання.
Так я намагаюся перемогти свою лінь, і мені б хотілося не залишатися переможеним нею.