Головні герої діалогу: Мама, Аліна ( її дочка ) - (Аліна) Привіт матусь, як справи? - (Мама) Добре Алінко, а що це ти, така весела? - (Аліна) Я збираюся на день народження, до своєї подруги Тані. - (Мама) І що ти збираєшся подарувати? - (Аліна) Я ще не вирішила... - (Мама) Так вже ж час. - (Аліна) Я просто думала про подарунок, багато цікавих ідей відкидала, тому й досі не вирішила. - (Мама) Я пропоную тобі подарувати книжку. - (Аліна) Я не думаю що книжка Тані сподобається. - (Мама) Але книги це знання, а знання це сила! - (Аліна) А яку саме книжку? - (Мама) Можливо якусь книжку про кохання... - (Аліна) Можна подорувати книгу "Червоне та чорне", яка була написана Стендалем. - (Мама) Ось бачиш, яка ти молодець, за 5 хвилин ми з тобою придумали подарунок. - (Аліна) Так тобі мамо, я тебе дуже люблю...
Історія нашого краю сягає в далеку давнину. Земля Обухівська багата на археологічні та історичні пам’ятки, з яких найунікальніша трипільська археологічна культура. Трипільці не тільки одомашнили коней, першими винайшли колесо, а й створили духовний і мистецький світ: звичаї, обряди, світогляд, орнаментику, які складають основу матеріальної і духовної культури сучасного українства.
Починаючи “Змійовими валами”, що більше тисячі років тому було рукотворно насипано тут як оборонна споруда Київської землі за часів Володимира Хрестителя, і закінчуючи городом-портом Витичевом, осередком удільного трипільського князівства городом-фортецею Треполем та багатьма іншими старорусь¬кими поселеннями прикиївського правобережжя – все це віхи, якими позначила себе княжа доба в нашому краю.
Привет как дела что делаешь какой ответ тебе нужен