У кожного є вулиця своєї мрії. У когось це спокійна вулиця з різними кафе з обох боків, а в когось вулиця шумного мегаполісу.
Вулиця моєї мрії виглядає так:
Тиха та спокійна вулиця спального району з широкими тротуарами та деревами. Я хочу бачити яскраві, великі клумби, високі дерева, в тіні яких можна ховатись влітку, зручні лавки, невеликі, трохи старі ліхтарі.
Будинки з зеленими огорожами, дитячі майданчики і люди, що прогулюються з собаками теж є на вулиці моєї мрії.
Что-такое, добавь свое, возможно.
Автор: _kot_stories_
Місто на камені.
Є на Поділлі місцина, подібної до якої не знайдеш у цілій країні. Тут стоїть на кам’яному півострові древнє місто Кам’янець-Подільський.
Цей важливий оборонний вузол на шляху зі Східної Європи до Балкан уходив до складу кількох держав: монголо-татарської орди, Великого князівства Литовського, польської Корони, Туреччини, Росії; та СРСР. Але місто по духу завжди залишалося українським.
У створенні неповторного обличчя Кам’янця взяли участь представники різних народів. Але найбільшими складовими в культурі Кам’янця були українська та польська, адже місто виросло на межі заселення двох народів.
За Польщі Кам’янець був місцем ув’язнення багатьох українських патріотів. У фортеці тримали незламного Устима Кармелюка. З цим епізодом в історії міста пов’язана цікава місцева легенда.
Кажуть, коли Кармелюка везли до фортеці, його побачила молоденька польська панночка. Закохавшись у мужнього красеня, вона почала шукати б визволити його з неволі. Піднявшись одного дня на 40-метровий мінарет, прибудований турками до Петропавлівського собору, панянка вистрілила з лука в те вікно Папської вежі, де мав знаходитися в’язень. До стріли, крім записки, було прикріплено згорнуту в кульку довгу і міцну турецьку шаль.
Кажуть, що Кармелюк втік з фортеці завдяки цьому подарунку...
Кілька днів пробув у Кам’янці в 1846 році Тарас Шевченко, мандруючи Україною за завданням Археографічної комісії.
Майже вісім місяців у часи визвольних змагань Кам’янець був тимчасовою столицею Української Народної Республіки.
Так дивно відобразилася на долі маленького містечка на Поділлі вся історія України. Кам’янець-Подільський залишається в пам’яті як символ українського духу, що протягом століть гартувався вогнем і мечем.
12 квітня 1961 - цей день назавжди увійшов в історію людства. Весняним вранці потужна ракета-носій вивела на орбіту перший в історії космічний корабель "СХІД" з першим космонавтом Землі - громадянином Радянського Союзу Юрієм Гагаріним на борту. За 1 год 48 хв Юрій Гагарін облетів земну кулю і благополучно приземлився в околиці села Смєловка Тернівського району Саратовської області.
За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАІ) 12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики. Свято встановлене указом Президії Верховної Ради СРСР від 9 квітня 1962 року.
Юрій Олексійович Гагарін - людина-легенда, перший в світі льотчик-космонавт, який скоїв виліт в космічний простір, і перш за все, російська людина дуже незвичайної долі.
Юрія Гагаріна по праву називають великою людиною. Його ім'я і подвиг стали символом усього передового, відкрили шлях новим можливостям в освоєнні космосу.
Юрій Гагарін став одним з найзнаменитіших людей планети, він відвідав більше 30 країн світу, ставши гордістю своєї країни.
12 квітня 1961 - це була велика дата в світовій історії. Дата, яка перевернула все уявлення людей про світ у цілому, день, коли народи світу відчули себе єдиною цивілізацією. Не дивно, що символом цього дня став Юрій Гагарін, а сам він, відповідно, в очах світу став символом Росії - тієї країни, якій належав.
Так що опитування росіян - опитуванням, рейтинг - рейтингом, і можна сперечатися до хрипоти: чи є особа нинішнього або попереднього президента Росії особою «людини року». Юрій Гагарін вже міцно зайняв місце «людини сторіччя» і «особи Росії» в очах усього світу. А якщо виявиться, що людина не самотня на просторах Всесвіту, якщо коли-небудь відбудеться зустріч з іншою цивілізацією (що давно пророкують уфологи, фантасти і «ловці зелених чоловічків»), то Юрій Гагарін цілком може стати і «обличчям цивілізації». Що ж, це буде дуже обаятельное особа.
Пам'ять про Юрія Гагаріна, як про легендарного та мужню людину, першого космонавта планети, назавжди залишиться в пам'яті людей.