- Марія, чому ти знову не виконала домашнє завдання?
- Я не встигла,вибачте.
- Не встигла? Гляди, бо не встигнеш і життя так промайне.
- Це як?
- Не будеш вчитися, ніким не станеш. І життя пройде повз тебе. Нічого в житті не побачиш, ні про що не дізнаєшся. Життя стане не цікавим. Не зможеш підтримати розмову навіть. Згодом ти зрозумієш та ш що не вчилася.
- А якщо буду вчитися,тоді як буде?
- Тоді ти зможеш підтримати розмову, щось цікаве розповісти, отримаєш освіту,а потім і гарну і стабільну роботу,бо добрі фахівці та знавці в професії дуже цінні. Вчися та ніколи не лінуйся!
Перш ніж приступити до пошуків, ви повинні об’єктивно оцінити свої знання, вміння та навички, а потім, ознайомившись із ситуацією на ринку праці, визначити свої переваги і побажання до майбутнього роботодавця. Багато хто зауважить: “Та яке це має значення? Головне – працювати менше, а отримувати більше!” Безумовно, у такому випадку вам варто зайняти посаду в якій-небудь фірмі, скориставшись протекцією родича або знайомого. Або, не замислюючись про перспективи, влаштуватися до першої-ліпшої компанії, яка набирає співробітників з вашої спеціальності. Але працюючи без задоволення, ви навряд чи станете щасливою людиною…