объяснение:
іноді, коли мені хочеться сісти на диван і подивитись телевізор, я згадую про своїх батьків, які в цей час на роботі і повернуться додому дуже стомленими. тоді я берусь до роботи: мию посуд, прибираю з порохотягом і витираю пилюку. також я заварюю каву, бо батьки полюбляють цей напій. коли мама приходить додому, вона говорить: “о, як тут затишно! а як добре пахне! дуже дякую, доню! ” щоразу, коли випадає нагода зробити щось добре для мами й тата, я почуваюсь просто щасливою»
А хто тобі, Власе, дозволив тут рибу вудить? (виражається заборона). Здрастуйте, свахо і, що завітали (виражаеться радість). Краще, Марфушо, заглядати собі в душу якнайглибш і як найпрозоріш тодi, коли ще зможеш дивитися в неї, не червоніючи (виражаеться докір). Горпино, роби так, як велять (виражається наказ). Геть, бузувіри! Анахтеми! В холодну вас, п'янюги чортові! (виражаеться гнв, обурення). Доню, доню, гріх тобі (виражається докір). Просю тебе, сестричко, за стариу дружку (виражається прохання). Іване, брате, друже! Товаришу вірний! (виражаеться радість). Ні, сестрице моя, ніяке зілля не загоїть мого горя (виражається біль). Ярино! Люба моя, квіточко моя, зоре моя! (виражаеться любов)
Объяснение:
Відповідь:
Козаки це вільний народ. Зачасту вони боролися за честь дітей, жінок, але насамперед свою. В бою кожен хотів показати свою бойову готовність та майстерність, так як кожен був майстром в чомусь одному, хтось добре володів шаблею, інший вогнестрільною зброєю. Стати козаком означало відмовитися від віри й релігії, але потім ти повинен віконати декілька завдань, які давав отаман.