Зі слів Великого вченого Дарвіна, людину із мавпи зробила праця. Дійсно, празя і відрізняє нас від тварин. Саме тому людині властиво працювати задля покращення якості життя - досягнення найважливішої мети. Добре, коли людина вибирає різновид професійної діяльності відповідно до своїх уподобань. Якщо я можу відображати у творчості і повсякденної діяльності свої вміння, надані мені батьками і вчителями (за що я їм окремо дякую), якщо я можу йти за покликом серця та займатись тим, що мене приваблює, - оце можна назвати свободою, дійсною красою людини, за якою слід дивитись на справжню цінність особи для суспільства і природи як одиниці всесвітнього взаємопов'язаного життя!
Сьогодні, у роки бурхливого інформаційного буму, гостро постає питання: чи потрібно читати книги?Багато людей, особливо молодих, схиляються до думки, що для розвитку особистості достатньо передивитись цікаві телепередачі, перечитати популярні газети й журнали, посидіти біля комп'ютера.
Інші скільки живуть, стільки й черпають мудрість з творів класичної літератури. 1 для них проблеми, порушені в творах, актуальні й зараз.Я вважаю, що значення книги в житті людини неоціненне. Якщо не читати, ніколи не дізнаєшся ні про Гомера, ні про Данте, ні про Вольтера. А якщо людина не знає про геніїв, то навряд чи можна її охарактеризувати як людину розвинену.
Щоб точно передавати свої думки, необхідно досконало володіти мовою. У цьому, я впевнений, до читання книг, в яких зібрано незліченні багатства людського досвіду.Отже, частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
Відбувається спрощення, але в словах іншомовного погодження , спрощення не відбувається