М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір роздум воля найцінніший дар природи​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ванёк20012001
ванёк20012001
28.05.2021

Багато людей дивляться зверхньо на бідних. Для цих зневажливих людей бути бідним означає, що ви повинні робити дії, які будуть покарані іншими, що зруйнує ваш громадський імідж. Однак можна не погоджуватися з кожним, хто так думає. Голод-це загроза гідності, але визначення загрози – це людина або річ, які можуть заподіяти шкоду або небезпеку. Загроза не завжди повинна завдавати шкоди. У нектарі в ситі Камали Маркандайї Рукмані і Натан стикаються з загрозою гідності, але кулі і Рукмані, хоча її гідність також піддається ризику, рятують себе.

Кулі-головна причина того, що Рукмані і Натану не доводиться вдаватися до жебрацтва в місті або здійснювати інші дії, які можуть змусити їх втратити повагу. Спочатку кулі допомагає їм знайти місце, де раніше працював Муруган. "І все ж я сам візьму вас туди, і якщо ви досягнете успіху, ви можете заплатити мені». 83). . Це кулі погоджується до м. Замість того, щоб бродити навколо, голодний, так довго і не знаючи, де знайти свого сина, пара, нарешті, знаходить надію. Після того, як їхні гроші і речі були вкрадені, Рукмані і Натан повністю залежать від їжі, яку щодня дають знедоленим в храмі. Пізніше в книзі кулі бере їх в кар'єр, де вони можуть працювати за гроші. "Є кам'яний кар'єр", - сказав він. "Недалеко звідси. Руйнівники каменів отримують хорошу заробітну плату » (стор 92). Коли кулі доставляє їх у кар'єр, Рукмані розуміє, що вона заробляє вдвічі більше грошей, ніж заробляла, коли писала листи для людей. Це дозволяє їм заробляти більше грошей, за до яких вони можуть купувати їжу для себе. Кулі, хоча і розумний і трохи хитрий, вдається врятувати їх від голоду. "Сьогодні може бути трохи більше. "Приходьте в гроші, а?"він плакав". Це коли Рукмані збирається купити рисові коржі у чоловіка, у якого вона купує щодня. У книзі Рукмані вказує на всіх друзів кулі, які виглядають вкрай хворими. «При всій своїй грі вони виглядали так, ніби вони ніколи не їли повноцінну їжу в своєму житті, з випнутими ребрами і повними черевцями, схожими на барабани з вітерцем і порожнечею», (стор 82). Рукмані каже, що захоплюється ними, проте більшість людей дивляться на них зверхньо. "Коли він побачив, як ми наближаємося, один з пеонів підійшов до нас. "Жебраки не допускаються" (стор.86). Це твердження показує, що жебраків не вітають біля будинків людей. Вони навіть не дадуть їм їжу або гроші. Хоча Рукмані і Натан не жебраки, якби вони були, з ними б вчинили так. Але за до кулі Рукмані і Натану не потрібно погано поводитися. Однак кулі не єдина, хто допоміг подружжю.

Сама Рукмані-одна з небагатьох, хто підтримує їх під час їх боротьби в місті. Натана і Рукмані грабують, залишаючи їх без грошей. Перш ніж кулі простягає їм руку до показує їм місце, де вони можуть працювати, Рукмані і Натан повинні самі постояти за себе. Вони приїжджають, щоб жити зі своїм сином, але вони дізнаються, що він поїхав багато років тому. Натан хворий, і вони повинні повернутися в своє село, тому що Натан хоче померти в своєму селі. На щастя, Рукмані тут, щоб до Вона не тільки емоційно сильна, але у неї є навички і молодість. Натан на багато років старший за неї; отже, він стане старим і слабким швидше, ніж вона. Коли Натан і Рукмані намагаються з'ясувати, як вони збираються повернутися до свого села, Рукмані каже, що вона може відкрити кіоск, де вона буде сидіти і читати людям. "Одного разу я подумав, що мені потрібно буде читати листи, які є в більшості сіл і, звичайно, також в містах» (стор 90). Рукмані теж розумна, тому що вона знає брати менше, ніж хтось зазвичай стягує за це, щоб вона могла залучити клієнтів. Вона мало заробляє, як читач листів, але заробляє достатньо, щоб щоранку купувати рисові коржі для неї і її чоловіка. Їх голод не змушує людей дивитися на них зверхньо. Насправді, деякі люди, ймовірно, знаходять нову повагу до неї; дівчата, які вміють читати, рідкісні. Це не єдині причини, чому Рукмані допомагає їм розвиватися.

Объяснение:

Записуй те що потрібно

4,8(81 оценок)
Ответ:
ttttt1509999
ttttt1509999
28.05.2021
Новий рік для лісових мешканців

Наближається Новий рік - найвеселіше, самий добрий і найулюбленіше свято лісових мешканців. Сорока вже давно облетіла всіх звірів, нагадуючи їм про свято. Але вони і самі почали до нього готуватися. Ось бельчиха вчить своїх дітей вітатися з почесними гостями. Вона чемно киває головою і махає хвостом. Білченята важливо повторюють за нею, але у них виходить незграбно і смішно. А ось косою. Він готує подарунки, радіючи, що Дід Мороз доручив йому таку важливу справу.

А це що за замет? Він ще й рухається! Та це ж білий ведмідь, один із заморських гостей. Ведмідь прийшов раніше, боячись запізнитися через свою незграбність. А тут його місцеві родичі зачісують до Нового року ведмежат. Вони прокинулися від сплячки тільки до свята. Як тільки він закінчиться, ведмеді сховаються в свій барліг - досипати. У передсвяткових клопотах час проходить швидко. Ось великий лось вдарив три рази в барабан, скликаючи всіх на Святкову галявину. На галявині стоїть найкрасивіша ялинка Великого лісу. Ніколи ще ялинка не була така красива, як у цьому році. На ній висять золоті шишки і горіхи, смачні цукерки і пряники. А на вершині велика червона зірка. Прикрашали її птахи, і тепер вони розсілися на лапах святкового дерева і співають новорічні пісні. Звірі завели веселий хоровод навколо красуні ялинки.

В цей день образи прощалися, вороги ставали друзями, тому сова і миша водили хоровод поруч, лисиця розмовляла з тетеревом, а білченята каталися на вовка. Вони вже встигли забути все, чому вчила їх сьогодні мама-бельчиха, і махали лапками, вітаючи гостей. На галявині були й заморські гості: кенгуру, зебри, незграбні тюлені, миленькі коали, мавпи, папуги і навіть цар звірів - лев. Були всі, крім зайця. Ведмідь першим помітив, що його немає, і вже зібрався піти додому до косому, як раптом усі замовкли.

Вдалині почувся дзвін срібних дзвіночків. Він все посилювався, на галявину влетіла трійка коней з срібними копитами, а в санях сиділи Дід Мороз і заєць. Заєць важливо притримував мішок з подарунками. Вони спустилися з саней. Тут Дід Мороз вдарив своєю палицею три рази про землю і все навколо засяяло. Заіскрилися сніжинки, шишки і горіхи на ялинці, запалилася зірка на її вершині. Дід Мороз почав роздавати подарунки присутніх. Кожен отримав те, про що мріяв. Радості не було меж. Отримавши подарунки, звірі почали танцювати від радості. Ось танцює білий ведмідь, і хто скаже, що він неповороткий? Танцював і сам Дід Мороз. Лісові жителі дякували його за чудові подарунки і за веселе свято. А наші знайомі білченята вже каталися на конях з срібними копитами. Їм було весело, вони раділи з того, що каталися на конях Діда Мороза. Але коли Дідусь зібрався в інший ліс, білченята засумували. Тоді Дід Мороз пообіцяв їх взяти з собою в наступному році.

Наближався ранок. Гості стали розходитися. Від їх бенкету не залишилося нічого, крім гарячих сніжинок. І коли ти, мій друг, побачиш блискучі сніжинки, знай, що їх запалив Дід Мороз для лісових мешканців.
4,6(24 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ