М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
12dosbol
12dosbol
02.08.2022 16:06 •  Українська мова

(Виправте (де це необхідно) речення з відокремленими обставинами, пригадавши правила про суб’єкт і предикат у таких реченнях.) 1)Читаючи роман, серце наповнюється болем.
2)Повернувшись зі школи, його зустрічав собака.
3)Бувши перевірені часом, їх почуття стали міцнішими.
4)Шукаючи того будинку, нас застала ніч.
5)Пропустивши багато занять, нам не вдається так швидко наздогнати прогаяне.
6)Змагаючись між собою, бригадам вдалося закінчити завдання достроково.
7)Закінчивши інститут, він був сповнений бажання працювати. 8)Розробляючи цей проєкт, мені було надано можливість попрацювати в лабораторії.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
partybally
partybally
02.08.2022

Школа - чудове місце, де учні не тільки здобувають знання, а й вчаться базовим навиками комунікації з іншими, трохи різними, але однаково неповторними, людьми. Час, проведений там, має бути приємним для всіх, тому, я вважаю, адміністрація школи має звернути увагу на саме цей аспект : діти можуть спілкуватися не тільки за навчальними темами, а й за різними іншими. Та й самі учні мають вміти як віддавати увагу та повагу в спілкуванні, так і брати її в обмін. Ще з першого разу походу до навчального закладу прищеплювати дітям етику спілкування, щоб в майбутньому ми опинилися в цивілізованому суспільстві, де всі один одного поважають.

4,5(63 оценок)
Ответ:
vladbelima2005
vladbelima2005
02.08.2022
Праця годує, а лінь марнує» - таке прислів’я часто уживають українці. Лінь - це коли не хочеться робити що-небудь потрібне та корисне. Наприклад, йти до школи або пилососити квартиру.
Лінуватися буває приємно. Наприклад, полежати вранці подовше у ліжку або всі вихідні «бити байдики». У деяких випадках лінуватися просто небезпечно. Що буде, якщо, наприклад, альпініст полінується добре закріпити свою страховку?
Ліні не можна потурати. Раз послухаєш її, два - і ось вже накопичилася гора невиконаних справ, нездійснених планів. У мийці лежить брудний посуд, батькі невдоволені, на столі чекає недописане домашнє завдання тощо.
Я думаю, що лінь походить від того, що людині чимось нецікаво займатися. Але є речі, які все одно робити необхідно. Наприклад, прибирати в кімнаті або митися. Тому не можна слухати тільки свої бажання, варто планувати справи та дотримуватися графіку. Дисципліна та працелюбність дають потім змогу насолоджуватися результатами своєї праці.
Лінива людина нудиться та дуріє на очах. Наприклад, як змальовані в творах українських письменників пани, що їх з дитинства не привчили до праці. Вони зневажали трудящий народ. Або герой роману російського письменника Гончарова «Обломов», який все збирався щось зробити, але все лінь було. Він нічого не досяг у житті.
Ще з ледачою людиною весь час потрібно «панькатися». Вона вдається до хитрощів, щаб за неї все робили інші. На ледачого не можна покластися, він часто підводить і не любить допомагати іншим.
4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ