Увідповідніть вид речення та приклад до нього. Вид речення
Приклад
1. складне речення, частини якого поєднані сполучниковим сурядним, підрядним та безсполучниковим зв’язками
2. складне речення, частини якого поєднані сполучниковим підрядним та безсполучниковим зв’язками
3. складне речення, частини якого поєднані сполучниковим сурядним та безсполучниковим зв’язками
4. складне безсполучникове речення
А. Нобелівська премія Іллі Мечникова в 1908 році за відкриття механізмів імунітету стала першою в історії «нобелівкою», яку Україна може вважати своєю, адже видатний учений-біолог народився в Харківській губернії, закінчив місцевий університет, працював в Одесі професором й очолював першу в Російській імперії бактеріологічну станцію.
Б. На жаль, мало кому відомий цікавий факт: сьогодні Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, що розташувався в центрі Києва в будинку, де мешкало подружжя, є найбільшим в Україні зібранням зарубіжного мистецтва.
В. Перший шестиразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, Іван Піддубний уславився як феноменальний атлет: він не програв жодного турніру, і завершив силач виступи в 70-річному віці.
Г У СРСР Івану Піддубному видали паспорт з національністю «русский» і написаним по-російськи прізвищем – атлет із Полтавщини власноруч змінив свої дані в документі на «Піддубний» і «українець».
Д Її голосу аплодували найкращі концертні зали світу і кілька континентів: у розквіті слави українка Соломія Крушельницька, яка народилася на Тернопільщині, підкорила оперні театри всієї Західної Європи, Росії й навіть екзотичних Єгипту, Чилі та Аргентини, а в її репертуарі були головні партії в найбільш знакових операх.
Як часто ми не досягаємо цілей, які ставимо перед собою? І що ж нам заважає їх досягати? Невпевненість у собі, лінь, слабка сила волі, характер, навколишні обставини?
Насправді, існує багато різних причин, але найчастіше ми використовуємо їх скоріш для своїх же відговірок перед самими собою, а не для аналізування ситуації. Тому пропоную розглянути декілька практичних порад, які чітко кажуть, що потрібно робити.
Перед собою потрібно ставити цілі, які ти можеш реально досягти, тобто ти сам віриш в те, що ти це зробиш, бо знаєш, що саме потрібно зробити. Наприклад, сказати собі: «Сьогодні я відпрацюю пенальті, а завтра попрацюю над грою в пас та прискоренням» – це набагато більше для досягнення цілі, ніж просто сказати «Я хочу добре грати у футбол» .
Тим паче реалістичних та конкретних цілей легше дотримуватися, тому що ти бачиш рамки свого завдання і можеш точно відповісти на питання: «Чи зробив я сьогодні все для того, щоб наблизитися до своєї мети? »
Для результату потрібен час. Для того щоб відчути якісь зміни потрібен час. Можливо це займе кілька місяців, а може і більше. Це тому що нашому мозку потрібен час для того, щоб звикнути до нової ідеї чи плану для досягнення цілі та й швидкі результати бувають дуже рідко. Потрібно запастися терпінням та просто працювати та отримувати від цього задоволення.
Повторюй ціль. Повторюй свою мету кожного ранку для того, щоб нагадати собі, чого ти хочеш, і що повинен робити. Кожен раз коли ти повторюєш про себе чи вголос свою мету, ти заставляєш свій мозок та підсвідомість зосереджуватися на ній та шукати шляхи для її досягнення.
Ти робиш це лише для себе. Мотивацію для досягнення цілі ти повинен знайти в собі. Тобто ти повинен знати, що ти робиш щось тому що ти цього хочеш, а не тому що хочеш комусь догодити. Буде важко залишатися мотивованим, якщо ти знаєш, що ти повинен робити щось, щоб комусь догодити.
Перешкоди не означають поразки. Помилки – це невід’ємна частина шляху до мети. На помилках та невдачах потрібно вчитися та шукати нові шляхи. Невдачі бувають у кожного і лише від тебе залежить чи зупинить це тебе на шляху до досягнення результату. Тому пам’ятай всі помиляються, але це не означає поразки, тому повертайся до роботи та роби все можливе, для того, щоб досягти своєї мети.
Отож не стій дій! Успіхів тобі!