М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
wowanuch72
wowanuch72
04.02.2022 11:07 •  Українська мова

Втоми в тілі не було безособове речення чи ні .

👇
Открыть все ответы
Ответ:
rabadanovaasya
rabadanovaasya
04.02.2022
Всі живі істоти виявляють свої емоції по-різному, наприклад:

"Радіючи", собака звивається всім тілом і виляє хвостом. У крайньому прояві почуттів вона може лягти і підставити живіт. У багатьох ссавців це означає готовність підкоритися одному або недруга.

Домашня кішка, готуючись захистити себе, вигинає спину, напружує лапи, а шерсть на спині і хвості стає дибки.

Риби іноді проявляють емоції, змінюючи положення плавників.

У птахів різні пози можуть виражати страх, агресію чи зацікавленість. Наприклад, гусак, погрожуючи, піднімає голову, а захищаючись, опускає її. В період залицянь сигнали виходять в основному від самця, хоча часто самка, звичайно сигналізує згоду.

Самець вабливого краба для залучення партнерки розмахує збільшеної клішень, тим самим демонструє найкращі риси свого характеру.

У деяких павуків самець виконує перед самкою складні танці, цим він себе ідентифікує і дає їй зрозуміти, що перед нею не видобуток. Самці інших павуків, перш ніж наблизитися, подергивают самкину павутину.

Риби і саламандри демонструють яскраві плями, забарвлення яких іноді посилюється до шлюбного періоду.

Деякі ящірки при спілкуванні то піднімаються, то припадають до землі: фазани, павичі інші птахи виставляють напоказ оперення хвоста, тим самим демонструючи всю свою красу і важливість.
4,8(47 оценок)
Ответ:
Lybasha7
Lybasha7
04.02.2022
Про дружбу всі говорять багато. Я помітив, що дехто з моїх ровесників легко користується словом «друг», називаючи ним мало не половину класу наших однолітків. На моє переконання, слід розрізняти слова «друг», «приятель», «товариш». Перші два слова дуже близькі за значенням, а от товаришів може бути багато, а друг — лише один. Усі ми маємо товаришів, з багатьма маємо дружні стосунки, але не кожен із нас має справжнього друга. 

Коли я писав твір, мама підказала мені гарні слова, які давно сказав Б. Франклін: «Брат може не бути другом, але друг — завжди брат». І це справді так, бо хто такий вірний приятель (друг)? Насамперед, це близька тобі людина по духу, з якою приємно проводити час, приємно разом готувати уроки. Він завжди буде поруч у скрутну хвилину, і я теж буду поруч у такий момент. Справжні друзі разом і в скруті, і в радості. Тому така людина — справжній скарб. Такий друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не скаже: «Мені вже не хочеться з тобою дружити». Справжній друг — це на все життя. У мого тата є такий друг. І я дуже хочу, щоб у мене теж був такий друг на все життя. 
4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ