М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. В якому рядку всі дієприкметники з НЕ пишуться окремо: A) (не)зачинені двері; (не)вивчений братом вірш;
Б) (не)чуваний спокій; (не)посаджена тополя,
В) (не)зорані восени поля; ще (не)прочитана книга;
Г) (не)политі мною квіти; (не) перевірена робота. (1 б.)
auoro RUNV"​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
IrinaTyunisova
IrinaTyunisova
08.03.2020
Користь від їжака досить велика. Будучи переважно комахоїдних тварин і, володіючи великим апетитом, він знищує безліч садових шкідників: слимаків, травневих хрущів, волохатих турунів, гусениць непарного шовкопряда і багатьох інших. Проте їх величезний апетит, особливо після зимової сплячки, спонукає в умовах недостатньої кількості звичної їжі, харчуватися яйцями домашньої птиці, або поїдати маленьких пташенят. 

Знайденого на узбіччі дороги або в лісі їжака не варто приносити додому, так як їжаки є рознощиками багатьох небезпечних для людини інфекцій: дерматомікоз, жовта лихоманка, сальмонельоз, лептоспіроз, сказ. Крім того на їжаках у великих кількостях виявляють кліщів, яких вони збирають колючками з трави, але дістати самостійно через особливості і густоти покриву, не може. Однак ця особливість їжаків використовується в дослідницьких цілях, для визначення ступеня зараженості лісу кліщами. З цією метою введена спеціальна одиниця вимірювання - еже-годину (скільки кліщів зібрав на себе їжак за годину пробігу по лісі). 

Таким чином, можна зробити висновок, що їжаки корисні, але на відстані.
4,7(64 оценок)
Ответ:
artemchurkin
artemchurkin
08.03.2020
Буває, що зимі потрібно всього кілька годин, щоб вступити у свої права - за ніч укриє снігом землю, будинку, даху, дороги, лісу, поля. І всі ми радуємося, що зима наступила й все белим-бело. Нам здається, усі задоволені, що всі приховано під снігом. А от птахам, напевно, нерадісно. Де ж тепер їм брати корм? І холодно, і голодно птахам, нашим пернатим друзям. На гілках і проводах сидять, нахохлившись, прилітають ближче до людського житла в надії, що тут знайдуть хоч якусь годівлю Хто ж може до неборачкам-птахам? Тільки ми, люди. Тільки ми вміємо робити годівниці. Тільки ми можемо розвісити їх на околишніх деревах і насипати в них зернятка й хлібні крихти. Довідайтеся, які птахи живуть у вашій місцевості, які в них звички, який корм вони їдять. Можна зробити годівницю й повісити у дворі, у найближчому парку, саду або в лісі. Можна влаштувати годівницю в себе на балконі або за вікном. Спочатку птахи будуть боятися підлітати до неї, але потім звикнути й ви можете гати, як вони весело скльовують зернятка з дерев'яної дощечки, що ви поставили для них. У дощечки повинні бути бортики, щоб корм не зсипався й дах, щоб його не заносило снігом Що можна насипати в годівницю крім хлібних крихт? Просо, овес (можна навіть геркулесовую крупу), пшеницю, кукурудзу. Дуже люблять пташки гарбузові й соняшникові насіннячка. Для синичок підвісьте на мотузочці шматочок сала. Вони впиваються коготками в нього, розгойдуються на ньому як на гойдалці й одночасно клюють його. Виглядає це дуже забавно. Якщо пташки помітили вашу годівницю і їм сподобалося частування, то вони будуть прилітати в цю пташину їдальню регулярно. Не забувайте підсипати їм корм частіше, буде дуже кривдно, якщо вони прилетять, а їжі немає. Зробивши хоча б одну годівницю, ви до декільком птахам протриматися в холодні місяці. Звичайно, вони не зможуть сказати вам " ", адже вони не вміють говорити. Але вони однаково будуть дуже вдячні
4,4(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ