Недарма вважається, що праця облагороджує людину. Адже задля того, щоб зробити будь-що добре, потрібно вчитися та розвиватися. Уміла в своїй справі людина – наче митець, що створює шедевр. ЇЇ рухи красиві та відточені, хоч вона малює картину, хоч рубає дрова. Отаке захоплення в мене завжди виникає, коли я гаю, як моя мама вишиває "хрестиком" картини.
Моя мама Олена дуже любить вишивати. Раніше вона часто робила вишиванки у народному стилі, як її навчила бабуся. Зараз їй подобається вишивати величезні, ніби намальовані картини. Хоч вишивати хрестиком і не складно, це потребує майстерності та терпіння. Мама сідає біля вікна чи лампи та дістає з шухляди п’яльця зі спеціальною тканиною, різнокольорові нитки та ножиці, та схему картини, надруковану на папері. Вона акуратно розкладує все необхідне та приступає до роботи. Голка в маминих руках просто літає! Мама швидко та легко робить стежки, рахуючи їх пошепки. Зайву нитку вона обережно відрізає гострими ножицями. В неї напоготові декілька голок з різними нитками, бо для однієї картини може знадобитися не менше десяти кольорів. Час від часу мама відсувається від своєї картини та дивиться, чи все зробила правильно. У цей час вона не любить, коли її відволікають, бо мусить стежити, щоб не збитися зі схеми.
Коли мама втомлюється, то акуратно збирає своє приладдя назад у шухляду та деякий час роздивляється, що в неї вийшло. Мушу визнати, вона ніколи не буває повністю задоволена результатом, хоча її картини виходять дуже гарними. Та мама вважає, що завжди можна зробити ще краще – швидше та акуратніше. Тому вона з радістю береться за нові роботи, щоб навчитися новому.
Я погоджуюся зi словами панка: "Вiйна - це традицiя iсторiї людства, вона прийнята всiм цивiлiзованим свiтом". Вiйна це жахлива рiч, конфлiкт пiд час якого гине багато невинних людей, та спричиняються багато аморальних та воэнних злочинiв. Але вiйна мiж людьми була завжди, всю iсторiю люди вели вiйни, за територiю, моральнi цiностi, релiгiйнi погляди та iнше.
Весь цивiлiзований свiт прийняв це як традицiю тому-що всi народи вели хоч-би раз вiйну з iншим народом. Пiд час цих вiйн люди створювали правила ведення вiйни, та можливi домовленностi. Також вiйськовi дiї э можливiстю нав'язати свою думку iншим країнам, методами насильницької полiтики.
Навiть сьогоднi йде вiйна мiж Россiэю та Україною, за территорiї Криму, Донбасу та Луганську.
Вiйна не вiдэмна частина людської iсторiї вона завжди була, э i буде.